16.11.2011  15-lecie!
Darzbór! UWAGA! Z okazji 15-lecia (tak, to już tyle lat jesteśmy z Wami i dla Was!), Forest Brothers wyrusza w trasę. Pojawimy się w empikach na specjalnych eventach dla naszych fanów. Cała nasza załoga będzie podpisywać płyty z naszymi produkcjami (mogą być DVD-R z wypalonymi filmami ściągniętymi z netu). Węszcie w sieci, szukajcie bilboardów na mieście, pytajcie znajomych. Szykujcie się na prawdziwą dawkę wspomnień, opowieści, refleksji i zadumy też! To my! Polska utalentowana młodzież specjalnie dla Was! Wkrótce podamy terminy i daty spotkań. Bądźcie gotowi bo ilość miejsc ograniczona!

redaktor tomashec

 

3.10.2011  NOWINA
Darzbór! Chwilę nas nie było, ale już jesteśmy. Wakacje minęły niepostrzeżenie, a po wakacjach nasz sympatyczny Radziu został szczęśliwym tatą! Tak jest! To już drugi mini-forest w naszych szeregach się pojawił. Nosi dumnie imię Michał i jest gotowy do kontynuowania straceńczej misji ukulturalniania świata poprzez filmy made by FB! Wszystkiego dobrego !

Reszta ekipy spotkała się pod Szczecinem by spędzić czas na opowiadaniu sobie pierdół. W miniony piątek przy ognisku, które wchłonęło ogromną ilość gałęzi, a także przy grillu i smacznej strawie (którą w ogromnej większości spożył Kamilek) spędziliśmy mile czas. Rozmowy toczyły się w kulturalnej atmosferze, elokwentnie każdy z nas wypowiadał się na najbardziej aktualne zjawiska i problemy. Każdy przedstawił własny plan ratowania Trzeciego Świata. Pomysłów było bez liku. Jednak i tak największy entuzjazm wzbudziły nowe plany filmowe Forest Brothers. Ustaliliśmy, że kręcimy. I to jest dobra - albo nawet najlepsza - wiadomość dla naszych fanów rozsianych po całym świecie. Dostajemy tysiące maili od Was, za które serdecznie dziękujemy! Czuwajcie, pierwsze informacje już niedługo. Aha, foty z naszego spotkania TUTAJ.

redaktor tomashec

 

4.08.2011  PREMIERA KSIĄŻKI
Darzbór! W ostatnich dniach, premierę miała sporych rozmiarów książka. Nie, nie jest to jeszcze nasza biografia. Niemniej wydawnictwo nieprzeciętne. Otóż "Gobliny okrągłego stołu", postapokaliptyczna historia dziejąca się na terenach Szczecina została opublikowana w serwisie www.wydaje.pl . Autorem tegoż jest Krzysztof Iwan. Nasi wierni (od samego początku do samego końca, który nigdy nie nastapi) fani, pamiętają tę nieprzeciętną osobowość. Krzysztof stawiał jedne ze swych pierwszy artystycznych kroków właśnie w naszym zespole, biorąc udział w kilka naszych spektakularnych produkcjach (przejmujące role choćby w "Dżecie: Straszliwych wojownikach pięsci 2" czy "Komunistach"). I tenże człowiek, w którego wierzyliśmy od początku samego jest teraz autorem wspominanego bestsellera! Jeśli chcecie się dowiedzieć co on tam ważnego napisał, bezzwłocznie klikajcie TUTAJ, wysupłajcie te 10 zika i zaczytujcie się bez reszty, bowiem warto! Znak jakości Forest Brothers dostaje ta bukwa z automatu! Do dzieła!

redaktor tomashec

 

5.07.2011  PREMIERA SOUNDTRACKU DO KOMUNISTÓW
Darzbór! W ubiegły czwartek, 30. czerwca odbyła się oficjalna premiera najnowszej naszej płyty, a dokładnie płyty autorstwa Proxa. Album z 19 utworami nagrany w latach 2009-2011 w Proximity Studio jest oficjalnym soundtrackiem do naszego filmu "Komuniści", który powstał.... 5 lat temu. Cholera, jak ten czas leci! Prox ponownie bardzo oryginalnie podszedł do tematu i skomponował niezwykle oryginalne i niebanalne utwory wplatając w nie klasyczne już teksty z filmu. Po szczegóły zapraszamy TUTAJ. Aha, nakład już wyczerpany, ale dla prawdziwych kolekcjonerów być może zostanie zorganizowane drugie tłoczenie. Szukajcie jeszcze w empikach, amazonach, merlinach czy innych allegrach-pe-el.

redaktor tomashec

 

7.06.2011
Darzbór! Dramat jakiś normalnie. Choć w naszym przypadku to normalka. To znaczy nic się nie dzieje. Forest Brothers w agonii. Członki zwinęli się w kłębki i zamknęły w sobie. I choć pomysły są, to już na ich realizację pomysłów nie ma. Ten nie może, ten pracuje, temu gorąco, tamten czasu nie ma. Zajęci swoimi sprawami. Ale cholera, jeszcze wrócimy, razem czy osobno. Jeszcze podbijemy ten zdychający świat! Na razie żyjemy wirtualnie na Facebooku i tyle. Przyjdą lepsze czasy.

redaktor tomashec

 

19.03.2011
Darzbór! Trzy miesiące zleciały jak z bicza strzelił. Od ostatniego wpisu rzecz jasna. Wybaczcie, ale Facebook nas pochłonął i tam się lansujemy. Ale jak wiadomo moda przemija i zdajemy sobie sprawę, że i ten wynalazek w końcu kiedyś umrze śmiercią nagłą, pielęgnować dalej mamy zamiar naszą stronę. Ukochaną acz archaiczną. W każdym razie naszą. Co u nas zatem? W gruncie rzeczy nic specjalnego, ale na horyzoncie pojawiły się dwie rzeczy, a nawet trzy lub cztery. Szczegółów zdradzać nie będziemy, póki coś się nie wykrystalizuje. Wiosna idzie, więc będzie się działo. Czuwajcie i zaglądajcie a przy okazji meldujcie się na Facebooku i "Lubcie nas!".

redaktor tomashec

 

12.12.2010
Darzbór! Nasz PR rozpoczął z impetem. Na pierwszy ogień zamówił super-duper-limited-edition kilka przypinek (buttonów, badzików) do klapy czy na czapkę, czy też na inne miejsce z naszym logo,które możecie podziwiać na zdjęciu obok. Osoby zainteresowane takim oszałamiającym gadżetem proszone są o kontakt tomashec@wp.pl .

redaktor tomashec

 

24.11.2010
Darzbór! Idąc z duchem czasu, uruchomiliśmy nasz profil na pewnym portalu społecznościowym. A co. Od czasu do czasu my też chcemy być trendy, cool idżezi. Tym samym otworzyliśmy nasz profil na facebooku. Od razu wśród internetowej społeczności odbiło się to szerokim echem i w trymiga nasza skrzynka zapełniła się zabójczą ilością zgłoszeń. Wszyscy chcieli być naszymi znajomymi! Zatem jeśli nie masz konta na fejsie, to je załóż  - choćby po to żeby wstąpić do elitarnego grona naszych przyjaciół. A jeśli już konto posiadasz, wysyłaj akces. Jak wywrzesz na nas dobre wrażenie być może i Ty staniesz się naszych znajomym. Fejsbuknij nas!

redaktor tomashec

 

26.10.2010
Darzbór! Wczorajsze spotkanie Forest Brothers to przede wszystkim ciężka praca. Dokrętki do reklamy instytutu filozofii UKSW wyczerpały nas psychicznie, ale dały dużo satysfakcji. Plan zdjęciowy przypominał profesjonalne studio, a zachowanie aktorów przypominało grę aktorską. Po skończonych zdjęciach nieoczekiwanie i dość spontanicznie doszło do reaktywacji zespołu Stokrotki - chwyciliśmy z gitary i samo poszło. Pierwsza oficjalna sesja zdjęciowa już za nami. Możecie ją oglądać TUTAJ. Wkrótce więcej wieści, nadmieniamy jedynie, że już zainteresowana wydaniem naszego materiału jest pewna niezależna wytwórnia.

redaktor tomashec

 

28.08.2010
Darzbór! Wakacje dobiegają końca, a my leserujemy dalej. Jak nie dziwki to koks, jak nie koks to dziwki. I tak na okrągło. Czyli spijamy śmietankę show-businessową. Ale ostatnio zaskoczyła nas jedna rzecz. Otóż... Pamiętacie nasz film Kluczevia. Sól futbolu? Jakże mielibyście nie pamiętać. Jakby nie było od premiery filmu minęło już prawie półtora roku (a my nic nowego nie zrobiliśmy, hihi), a tymczasem pewna gazeta piłkarska o zasięgu ogólnopolskim Futbol News w numerze 65/2010 z dnia 19. sierpnia na stronie 22 opublikowałą sporych rozmiarów artykuł o naszym filmie. Tyle czasu po premierze, a nasza produkcja wciąż odbija się echem, tym razem na arenie ogólnopolskiej! To się nazywa żywotność. My już dawno przechlaliśmy to co ten film zarobił (czyli 3,5 miliona zielonych dolarów), całą ekipa była na półrocznym odwyku a oni wciąż o nas gadają! Niesłychane. Artykuł został przyozdobiony facjatą Dobcka, który już się wozi i gada z nami tylko przez swojego sekretarza. Ale my go naprostujemy. Żeby nie przedłużać tego i tak długigo wstępu zapraszamy do lektury, bo oczywiście nieskromnie przygotowaliśmy dla Was, naszych oddanych tru-hardkor-fanów wersję cyfrową artykułu w postaci skanu. Miłej lektury - klikajcie TUTAJ.

redaktor tomashec

 

18.07.2010
Darzbór! W końcu jest! Videorelacja przygotowana przez nas i UltraTV (w jakosci HD - a jak!) z ostatniego meczu sezonu 2009/2010 pomiędzy Kluczevią Stargard a Kłosem Pełczyce właśnie przed Wami. Wygrana ZKSu 6:1, która dała pierwsze miejsce i awans do upragnionej czwartej ligi przyniosła wiele niesamowitych chwil, nie pozbawionych dramaturgii i humoru. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej relacji zmontowanej przez Kamilka, której nie zobaczycie w Canal+. Obejrzycie komplet bramek, dowiecie się jak sobie niektórzy radzą ze stresem, co powiedział po meczu trener oraz co zrobi Jodełka, żeby dobrze było w IV lidze. Usiądźcie wygodnie i oglądnijcie relacją, zrobioną bez patosu, za to z dystansem i przymrużeniem oka. Jest kolorowo!

redaktor tomashec

 

27.06.2010
Darzbór! Cóż rzec możemy? Radość i duma serce rozpiera! Nasza ukochana drużyna futbolowa czyli Kluczevia Stargard, z którą mieliśmy okazję razem współpracować w ostatnią środę czyli 23. czerwca (Dzień Ojca!!!) awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej co to się zowie IV ligą! Gratulacje i pokłony! Co więcej na to wiekopomne wydarzenie udaliśmy się szybkobieżnym autem Radzia, zaopatrzeni w sprzęt filmujący. Rozstawiliśmy się z menelami przy liniach bocznych i kręciliśmy. Chłopakom udało się ustrzelić aż sześć bramek, zatem materiału atrakcyjnego jest sporo. Właśnie trwa montaż w montażowni naszego montera Kamilka. Zatem bądźcie czujni! A po meczu zostaliśmy po stargardzku ugoszczeni i wspominając niedawne czasy produkcji filmu spiliśmy kilka browarów, zjedliśmy pyszną karkówkę z Chińczyka, a także pogawędziliśmy z braćmi Barejami i zrobiliśmy kilka fotek, o czym możecie się przekonać w naszej GALERII. Było zawodowo! Wkrótce relacja z meczu (a, że już kilkanaście dni temu zrobiliśmy relację z innego meczu Kluczevii zapraszamy na jej stronę do oglądania!).

redaktor tomashec

 

 

 

 (C) 2004 Wszelkie prawa zastrzeżone
Design by Lukpe & Tomashec