31.05.2010
Darzbór! Koniec zeszłego tygodnia przyniósł dla niezmordowanej ekipy Forest Brothers moc wrażeń. Utrzymywany w głębokiej tajemnicy "projekt stolica" w końcu nabrał odpowiedniego tempa. Jednakże najpierw niczym sprytny partyzant na przeszpiegi został wysłany Prox, który pewnego pięknego dnia wyruszył filmować przyszłych studentów UKSW. Tak jest, dobrze rozszyfrowujecie ten skrót: Uniwerystetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie! Rozeznanie przebiegło pomyślnie zatem czym prędzej stawiliśmy się w miniony czwartek by mackami swymi objąć nowe niezdobyte przez nas rejony. Celem był wspomniany UKSW i produkcja filmu promującego Wydział Filozofii Chrześcijańskiej! A jakże! Już popołudniem zameldowałem się na ziemi warszawskiej ja, bowiem czekała na mnie wieczorem prawdziwa uczta rokenrolowa w postaci koncertu niezniszczalnego i niezmordowanego AC/DC. Panowie wrócili po 19 latach do Polski ze zdwojoną albo i potrojoną mocą! Kto nie był ten fujara! Ot co! Wieczorem dołączyła automobilem reszta Forestów w składzie Radziu i Prox. Cała trójka zameldowała się w uroczej dzielnicy i przenocowała u przesympatycznej pani doktor (imię znane tylko redakcji), która udzieliła gościny wraz z domownikami. Noc była krótka bo czekał nas dzień pełen znoju i trudu także. Udaliśmy się z samego rana na teren uniwersyteckiego kampusu by tam robiąc dobre, pełne profesjonalnych i poważnych min, wrażenie oddać się filmowaniu, nakręcaniu lub jak kto woli kamerowaniu. Jako, że w tym dniu było uczelniane święto, podniosłe i uroczyste zabrakło studentów, którzy nie pojawili się na korytarzach uczelni, oddając się zapewne (a jak!) nauce przed zbliżającą się sesją. Nam pozostało sfilmować wydarzenia odbywające się w auli głównej, a także przeprowadzić dwa niezwykle ciekawe wywiady z dziekanem i prodziekanem wydziału Filozofii Chrześcijańskiej. Załapaliśmy się na ekskluzywną konsumpcję artykułów spożywczych odpowiednio przyrządzonych przez najznamienitszych specjalistów żywieniowych. Po wyczerpującym dniu w trakcie którego niektórzy z nas nosili kamerę, jeszcze inni statyw, a jeszcze inni sami nie wiemy co nadszedł wieczór, przemile spędzony w towarzystwie naszej przewodniczki pani doktor (hip! hip! hura!) i jej rodziny. Przepyszna kolacja, której niezapomnianym punktem były z pewnością enigmatyczne syfony, które stały się niezwykle skomplikowanymi urządzeniami, upłynęła w sielskiej atmosferze bratania się warszawsko-szczecińskiego. Po rzeczonej nasiadówie nadszedł czas pożegnania i moja skromna osoba udała się w nocną podróż pociągiem do Grodu Gryfa, do którego trafiłem po godzinie szóstej rano, by stawić się w pracy na godzinę dziewiątą i zarabiać grube miliony. Ekipa automobilowa wróciła w późnych godzinach popołudniowych w rejony odrzańskie. Wyjazd niezwykle udany, nieoceniony w kwestii doświadczenia i koniecznie do powtórzenia (bo dokrętki muszą być!). Teraz czekać pierwszych reakcji na materiał montera Kamilka. Mini-galeria wkrótce.

redaktor tomashec

 

27.04.2010
Darzbór! Na szybko zorganizowane spotkanie, które odbyło się u Proxa na chawirze przyniosło kilka istotnych ustaleń. Foreści stawili się prawie w komplecie, bez Dobka, który usprawiedliwionym jest. Karmić musiał córę. Oczywiście łyżeczką. Wracając do ustaleń. Przede wszystkim skupiamy się na planowanej na koniec maja "Misji Stolica", a także premontażu "Defensorów Prawa", którym zajmie się Kamilek. Szlify ostatnie otrzymają też "ultraX-meni". Co ciekawe obiecująco przedstawia się możliwość nagrania w tworzonym obecnie u Proxa studio nagraniowym. Prox bowiem przygotował instrumenty muzyczne w postaci kibordu, akordeonu, basu i gitary, aby umożliwić erupcję naszego talentu muzycznego, nie do końca odkrytego dla potomnych. Co z tego wyjdzie? Też się nie możemy doczekać, ale wiemy, że może to być co najmniej epickie! Czuwajcie zatem na wieści od nas dla Was. A trzy, beznadziejnej jakości zdjęcia z dzisiejszego spotkania możecie obejrzeć w naszej GALERII.

redaktor tomashec

 

26.04.2010
Darzbór! W obozie Forest Brothers cisza przed burzą. Natomiast zgodnie z obietnicą prezentujemy galerię z wypadu naszej grupy na gokarty. Ilość zdjęć: 1. (Kliknij by powiększyć na obrazek po prawej stronie). Od lewej ekipa plemników w składzie: Radzio (człowiek-zjawa), Tomashec, Dobeck, Kamil, zaprzyjaźniony współkierowca i Gregor (legenda podziemia gokartowego).

redaktor tomashec

 

03.04.2010
Darzbór!
Świat udanych i niezapomnianych życzy Wam cała ekipa Forest Brothers! Przy okazji mamy dla Was prawdziwą sensację. Po prawej stronie widzicie zdjęcie które zdradza tajemnicę powstawania świątecznych jajek!

redaktor tomashec

 

30.03.2010
Darzbór! Trochę się dzieje. Zaplanowane na dziś spotkanie kolektywu nie odbyło się z przyczyn niezależnych od organizatorów. Tematem obrad miał być nasz tajny projekt pod kryptonimem "Stolica czeka!" - zdradzać szczegółów na razie nie będziemy, bo tych ostatnich na razie nie ma. Ale trzymamy rękę na pulsie. Po świętach powinniśmy wiedzieć więcej. A skoro mowa o świętach, a raczej czasie poświątecznym - w końcu zima ustąpiła i nadszedł czas na dokrętki do Defensorów Prawa. Wstępnie zaplanowaliśmy je na 10-11 kwietnia. Krew się poleje... Bądźcie czujni.

redaktor tomashec

 

7.03.2010
Darzbór! Jak się okazało, zima zaskoczyła nie tylko drogowców, ale także Forest Brothers. W związku z tym w dalszym ciągu nie udało nam się ukończyć zdjęć do najnowszego filmu. W dalszym też ciągu "ultraXmen" czeka na postprodukcję, która prawdopodobnie nigdy nie zostanie ukończona. Film już urasta do statusu kultowego. To nie znaczy, że nic nie robimy. Wręcz przeciwnie. W zeszłym tygodniu 4/5 ekipy bawiło się pysznie na torze gokartowym. Adrenalina wypływała niektórym oczami i uszami, a dziesięciominutowy wyścig na torze dostarczył takich emocji jak chociażby ostatni bieg Justyny Kowalczyk na olimpijskiej trasie w Vancouver. Wkrótce krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

redaktor tomashec

 

9.02.2010
Darzbór!
Z powodu zimy, która zaskoczyła drogowców dokrętki do nowej produkcji Forest Brothers zostały przesunięte na czas przyszły. Wciąż nie zakończyły się prace postprodukcyjne filmu "ultraXmen". Kiedy się skończą? Któż to wie?

redaktor tomashec

 

21.01.2010
Darzbór!
Wczoraj odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie Forest Brothers. Udział wzięli: Kamilek, Radziu i Tomashec. Sprawę zignorowali Dobeck i Prox, tym samym poddani zostaną karze chłosty. Nie podjęliśmy żadnych decyzji - jedynie przyglądnęliśmy się bliżej ostatnio nagranemu materiałowi.

redaktor tomashec

 

7.01.2010
Darzbór!
To już chyba ostatni akcent przygody filmowej Forest Brothers z zespołem Kluczevii na naszych stronach (choć kto wie, może zrobimy kiedyś sequel?). Czwarty odcinek sagi kluczewskiej o najlepszym zespole piłkarskim świata na naszych stronach! Przed Wami miażdżący i wzruszający finał, ze specjalnie przygotowanym na tę okazję kawałkiem hip-hopowym poświęconym ukochanemu ZKSowi. Aż się łezka w oku kręci. To już półtora roku od wykiełkowania pomysłu... Mamy nadzieję, że nasza produkcja przyczyniła się do innego spojrzenia na polski futbol, a zespół skutecznie wypromował w regionie, Polsce a może i na świecie. Bo liczby nie kłamią! Do tej pory (miesiąc temu była premiera) pierwszy odcinek obejrzało ponad 1300 widzów, drugi ponad tysiąc, a trzeci ponad 700. Fuck yeah! Żebyście nie zwymiotowali na swoje monitory od tego słodzenia zapraszamy na ostatni seans! A od marca zapraszamy na mecze Kluczevianki!

 

redaktor tomashec

 

4.01.2010
Darzbór! Z Nowym Rokiem kolejny cios z karata między gały czyli trzecia część opowieści o niezłomnych piłkarzach rodem ze Stargardu czyli Kluczevii. Soli futbolu  na stronach całego świata. Dzięki wynalazkowi YouTube możecie pooglądać sobie nasz film za zupełną darmochę (używając retoryki Jurka O.). Zatem zlejcie w jeden pokal resztki alkoholu z Sylwestra i siadajcie bo już czas na prawdziwy polski futbol!

redaktor tomashec

 

31.12.2009
Darzbór! Cały zespół Forest Brothers, co do jednego dumnego członka składa serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i niezapomnianie orgiastycznych doznań podczas oglądania naszych nowych (jak i starych) produkcji. Sobie życzymy większej płodności, systematyczności, elastyczności i wspólnego filmu z Monicą Bellucci. W noc sylwestrową życzymy upojnej zabawy do nieprzytomności, jak najmocniejszej głowy, mało wymiotnych chwil oraz wesołych hulanek i wygibasów do zdarcia zelówek. Do Siego Madafakaz!

PS. Cobyście później nie wyglądali jak ci dwaj dżentelmeni po prawej.

redaktor tomashec

 

24.12.2009
Darzbór! Wesołych Świąt życzy ekipa Forest Brothers. Żryjcie do woli, chlejcie do upadłego, zgarnijcie jak najwięcej prezentów. Świętujcie bez zahamowań, na całego. Specjalnie dla Was Mikołaj, nie do końca Święty.

redaktor tomashec

 

19.12.2009   ACHTUNG ACHTUNG  BREAKING NEWS !!
Darzbór! Nowiną niepowszednią podzielił się z nami właśnie forestowy Dobeck. Wczoraj na świat pełen zła, okrucieństwa, przemocy i brutalności przyszła MATYLDA ! Przyszła po to by zniszczyć to co niedobre swą osobą: miłością i radością. Tym samym mamy kolejnego przedstawiciela młodego pokolenia Forestów, pierwszego płci pięknej! Tym samym zapisujemy to w kronikach Forest Brothers i życzymy szczęśliwej mamie i szczęśliwemu tacie wszystkiego co ułatwi wychowanie Matyldy :) Long Live And Prosper jak to mawiał Spock. Aby podziwiać nowo narodzone dziecię i dumnego "starego" wystarczy kliknąć na obrazek po prawej. A teraz chlejemy...

redaktor tomashec

 

17.12.2009
Darzbór! To niewiarygodne! Nie spodziewaliśmy się aż tak dużego sukcesu naszego filmu Kluczevia. Sól futbolu . Po premierze pierwszego odcinka licznik odtworzeń nie przestawał się zatrzymywać i wciąż się kręci. Po tygodniu od premiery w sieci ten fragment obejrzało już 900 osób! To gigantyczny sukces! Po tym fakcie nie możemy opędzić się od telefonów i maili z różnymi propozycjami (również matrymonialnymi). Dostaliśmy już propozycję od FC Barcelony na produkcję filmu kinowego. Odezwał się również ceniony przez całą ekipę Forest Brothers islandzki Hafnarfjarðar , z którym prawdopodobnie nawiążemy współpracę. Co więcej jedno z hollywoodzkich studiów, zaproponowało nam realizację remake'u Kluczevii. Soli futbolu . W nowej wersji, fabularyzowanej, zagrają Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Ron Perlman, Daniel Olbrychski, Marlon Brando i Peter J. Lucas. Zapowiada się prawdziwa gratka dla fanów kina i piłki! Obiecujemy, że nie sprzedamy się, chyba, że zapłacą nam po milionie dolarów. Dość jednak przechwałek! Zapraszamy wraz  z oficjalną stroną Kluczevii www.kluczevia.pl , portalem Ligowiec www.ligowiec.net  oraz  telewizją internetową UltraTV www.ultratv.pl na drugi odcinek sagi piłkarskiej o ZKSie!

redaktor tomashec

 

10.12.2009
Darzbór! Po niezwykle udanej premierze kinowej, równie imponującemu sukcesowi towarzyszącemu premierze na DVD, przyszedł czas na internetowy debiut naszego ostatniego filmu Kluczevia. Sól futbolu . Razem z oficjalną stroną Kluczevii www.kluczevia.pl , portalem Ligowiec www.ligowiec.net  umożliwiamy Wam, nasi drodzy, serdeczni, oddani, fanatyczni przyjaciele możliwość obejrzenia naszej produkcji online. Dziś przyszedł czas na pierwszy odcinek sagi o Kluczevii. Film nasz podzieliliśmy na cztery części. Kolejne będą ukazywały się na wyżej wspomnianych stronach (i naszej oczywiście też) w odstępach około tygodniowych. Potraktujcie to jako mikołajkowy prezent od dobrych wujków z Forest Brothers. Usiądźcie wygodnie przed monitorami, odkapslujcie piwo, weźcie do ręki kanapkę z szynką i serem odpalcie poniższy film i delektujcie się najwyższą jakością kinematograficzną, wyróżnioną znakiem jakości "Teraz Polska"!

 

redaktor tomashec

 

30.11.2009  
Darzbór! W minioną sobotę, 28 listopada, zespół filmowy Forest Brothers spotkał się w komplecie, by rozpocząć zdjęcia do długo wyczekiwanej produkcji o niespotykanej sile rażenia. Mowa oczywiście o cyklu o Defensorach Prawa, który wkrótce zniszczy Was psychicznie. Zanim jednak Kamilek wcisnął REC w kamerze, nastąpiła część oficjalna spotkania, w której do naszego grona oficjalnie zostali przyjęci Dobeck i Radzio. Reportaż z tego zacnego, pełnego animuszu i werwy zdarzenia wkrótce Wam przedstawimy. Możemy jedynie nadmienić, że nowoprzyjęci byli niezwykle wzruszeni, oszołomieni i jednocześnie "zbudowani" takim obrotem sprawy. Na pamiątkę tej okoliczności otrzymali specjalnie zaprojektowane dyplomy okolicznościowe. Witajcie w naszym gronie przyjaciele! Po tych wydarzeniach przyszedł czas na ciężką pracę, wymagającą odporności psychicznej oraz gruboskórności. Wszechogarniający ziąb dawał się we znaki wszystkim. Jednak nie straszne nam takie, w gruncie rzeczy, prozaiczne sprawy i niespełna 4 godziny spędziliśmy na tworzeniu sztuki. Trasa Zamkowa była nasza. Rządziliśmy i dzieliliśmy. Defensor w akcji robił dziwne miny, wykonywał skoki z wysokości (zakwasy ma do dziś), Kamilek ogarniał całą ekipę, która robiła wszystko, by nie poszło sprawnie i bezboleśnie, Radzio upodobał sobie rurkę z sokiem z czarnej porzeczki i był osobą odpowiedzialną za krew, która w ostatecznym rachunku znalazła się na każdym uczestniku tych wiekopomnych wydarzeń. Nie omieszkał umieścić tej słodkiej, gęstej mazi nawet na swojej kurtce! Prox zajął się produkcją making ofu, a także w wolnych chwilach dostarczał ciepło na plan. Chcąc jednak pojawić się w produkcji "niepostrzeżenie" przemykał niczym niedzielny turysta na drugim planie. Czas minął niczym z bicza strzelił, a zdjęcia zostały zrealizowane, miejmy nadzieję bez potrzeby realizacji dokrętek. Pozostała scena w pomieszczeniu zamkniętym i kilka ujęć "na mieście". Sobota pozostała niezwykle miłym wspomnieniem. Fotki z planu pojawią się najprawdopodobniej po premierze filmu.

redaktor tomashec

 

14.11.2009  
Darzbór! I pozamiatane. Nasze pojawienie się we wczorajszym wydaniu Kroniki w TVP INFO o godzinie 17.30 wraz z newsem o filmie Kluczevia. Sól futbolu przyczyniło się niespotykanego wzrostu oglądalności. Dla tych co to pokpili sprawę i nie obejrzeli "na żywo" programu mamy specjalną wieść. Otóż nie odpuścimy Wam tak łatwo. Zapraszamy do obejrzenia naszych brzydkich facjat w internecie. Tak jest! Pełne wydanie Kroniki możecie zobaczyć klikając TUTAJ . Jeśli nie macie ochoty czekać cierpliwie, to ułatwimy Wam zadanie. Można spokojnie przewinąć materiał do 19 minuty i 32 sekundy. Wtedy to zacznie pan z telewizji ładnie mówić o nas! Mimo wszystko! Co więcej - istnieje możliwość posiadania całego materiału na swoim komputerze. Wystarczy kliknąć TUTAJ i zapisać na swój prywatny, osobisty twardy dysk jedyne 53 mb. Będziemy Wasi! Na własność!

redaktor tomashec

 

13.11.2009  
Darzbór! "Już za chwileczkę, już za momencik..." Tak! Już dziś w ten przepiękny jesienny dzień, gdzie liść, pożółkły, kolejny, delikatnie opada na ziemię ekipa Forest Brothers w składzie niezłomny Prox, ofiarny Kamilek i nieokiełznany Tomashec udzieliła krótkiego acz treściwego wywiadu dla publicznej. Telewizji publicznej. A jakże! Powodem była nasza wiekopomna produkcji Kluczevia. Sól futbolu . News z naszymi facjatami pojawi się w dzisiejszym wydaniu Kroniki w TVP INFO oddział Szczecin o godzinie 17.30. Wszystkich naszych oddanych fanów i maniaków zapraszamy przed telewizory. Z radością zapraszamy przed te telewizory również naszych zagorzałych wrogów! Misja "Parcie na szkło" przynosi pierwsze efekty. Prawdopodobnie po emisji tego programu wystąpimy w kolejnej edycji "Gwiazdy tańczą w gaciach" i "Jak Oni się wypróżniają".

redaktor tomashec

 

28.10.2009  
Darzbór! Mimo aury niesprzyjającej i tradycyjnych kłopotów z koordynacją czasowo-przestrzenną, niezłomni Forest Brothers stawili się w minioną środę na nieregularnym "obiedzie czwartkowym". Zabrakło jedynie persony jednej. Dobeck wchłonięty do reszty przez szarą rzeczywistość, nie został wypuszczon przez jej macki na spotkanie. A obfitowało ono. Po pierwsze, premierę miała robocza wersja (pozostało kilka szlifów) ostatniej produkcji naszego kwintetu pt. Ultra X-Men. Niespełna czterominutowy obraz spotkał się z nieokiełznanym aplauzem. Po drugie, zaakceptowaliśmy i skierowaliśmy do pre-produkcji nasze kolejne pomysły (projekt "Pojedynek" z Defensorem, odłożony został na wiosnę - miast tego Defensor pojawi się w zupełnie nowym odcinku) i po trzecie rozdzieliliśmy prace scenopisarsko-przygotowawcze na człony naszego zespołu. Pracy jest sporo, a czasu niewiele. Nie mniej czuwajcie! PS. Po lewej lub po prawej stronie, jak wolicie, pojawiła się ostateczna wersja plakatu do Ultra X-Men (grafika zgodna z najnowszym trendem w Polskiej Szkole Plakatu - białym tłem).

redaktor tomashec

 

14.09.2009  
Darzbór! Z pewnością pamiętacie nasze kultowe dzieło, obecnie biały kruk na płytach DVD pod wszystko mówiącym tytułem "Komuniści"... Obecnie w studiu domowym naszego nadwornego kompozytora Proxa, powstaje album będący luźnym soundtrackiem do filmu. Utwory na nim zawarte są inspirowane naszą produkcją i wykorzystują dialogi z filmu, całość ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w drugiej połowie czwartej dekady tego stulecia. Czekać warto, tymczasem my mamy dla Was specjalną niespodziankę. Utwór będący zapowiedzią tego albumu. Można go odsłuchać lub ściągnąć (legalnie - za darmo) z naszej strony. Kawałek zatytułowany "Czego" do pobrania TUTAJ, lub poprzez kliknięcie na baner reklamowy powyżej. Miłego odsłuchu!

redaktor tomashec

 

28.08.2009  
Darzbór! Zgodnie z naszą nową tradycją kolejne spotkanie Forest Brothers odbyło się w czwartek. W dodatku we wczorajszy czwartek. Stawili się: Prox, Kamilek i Tomashec. Dwaj odszczepieńcy w postaci Radzia i Dobcka zostaną poddani odpowiedniej karze. "Obiad czwartkowy" pełen smakowitych dań był przede wszystkim ucztą filmową, którą był specjalny i jednorazowy pokaz naszego filmu sprzed 11 lat pod tytułem Hamlet. Zdigitalizowana na nośnik dvd przez digitalizatora Proxa produkcja wciąż poraża rozmachem, nowatorskim podejściem do dzieła Szekspira, a przede wszystkim niesamowicie "wciąga". Tak było tym razem. Przy okazji znów zadziałał wspomnień czar... Trójka Forestów w dobrych nastrojach spędziła kolejny fantastyczny "obiad". Poza projekcją omówione zostały sprawy finansowe i przyszły projekt. Warto w tym miejscu dodać, że być może wrócą i w końcu się zmaterializują Defensorzy Prawa. Kończąc, pragnę przypomnieć o możliwości zakupu płyt DVD z filmem Kluczevia. Sól futbolu. Wystarczy napisać na adres tomashec@wp.pl i wyrazić chęć zakupu. Z leśnymi pozdrowieniami!

redaktor tomashec

 

26.08.2009  
Darzbór! Jak przystało na kolejny projekt filmowy Forest Brothers, mamy sporą obsuwę do zakładanego planu. Czyli wszystko w normie i po staremu. Ale ja nie o tym. Otóż po gigantycznym sukcesie jakim była kinowa premiera filmu "Kluczevia. Sól futbolu" zrealizowanego we współpracy z UltraTV wiele osób pytało o możliwość zakupienia produkcji na płytach DVD. Film na tym nośniku można w końcu nabyć - na razie w klubie Kluczevia, przed meczami ligowymi na stadionie przy ul. Niemcewicza (najbliższe spotkanie z Osadnikiem Myślibórz w tę sobotę, 29 sierpnia o godzinie 17.00). Starannie wykonane wydawnictwo z pewnością jest cenną pamiątką podsumowującą w pewien sposób działalność klubową. Oprócz samego filmu na płycie znajdują się dodatkowe materiały, uatrakcyjniające całość. To pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się kibica Kluczevianki, fana Forestów, a także po prostu ciekawostka dla osób interesujących się piłką nożną czy sportem w ogóle. Płyta kosztuje 20 złotych. Wkrótce planowane jest uruchomienie sprzedaży poprzez stronę www.kluczevia.pl , a tymczasem oferujemy Wam możliwość zakupienia tej płyty poprzez naszą stronę www.forestbrothers.za.pl  . Wystarczy kliknąć na powyższy żółty baner i napisać ilość sztuk zamawianych. Zostaniecie poinformowani o dalszych krokach ułatwiających zamówienie. Zatem szykujcie kasę i zamawiajcie bo ilość sztuk w naszym magazynie centralnym jest ograniczona.

redaktor tomashec

 

3.08.2009  
Darzbór! Sztuka poświęcenia wymaga! Ta stara chilijska prawda ma wiele wspólnego z zespołem filmowym Forest Brothers. Dowodem choćby ostatni dzień zdjęciowy nad naszym kolejnym projektem, realizowanym wspólnie z Polskim Komitetem Moralizacyjnym. 23 lipca w liczbie czterech (zabrakło Dobcka) stawiliśmy się na planie by wykonać trudne, acz jak się później okazało niezwykle satysfakcjonujące, wymagające tolerancji i cierpliwości, zdjęcia. Niestety nie możemy zdradzić co to były za sceny, gdyż mogłoby to popsuć oglądanie finalnej wersji filmu. W każdym razie całość czeka montaż pod czujnym okiem i ręką Kamilka.  Bądźcie czujni.

redaktor tomashec

 

12.07.2009  
Darzbór! Tak, macie rację. Spijaliśmy śmietankę po kinowej premierze filmu Kluczevia. Sól Futbolu , Ale nie osiedliśmy na laurach. Chwilowy przestój spowodowany był potrzebą złapania głębszego oddechu i zastanowienia się nad naszą przyszłością. Burzliwe dyskusje zaowocowały nowymi pomysłami i karzą z optymizmem patrzeć w przyszłość. Cykliczne spotkania programowe nazywane "obiadami czwartkowymi", których doświadczyliśmy udowodniły, że nie bez powodu jesteśmy znani w świecie jako najbardziej szalona grupa filmowa. Ale do rzeczy. Poza spotkaniami doprowadziliśmy do końca projekt Kluczevia, czyli wyprodukowaliśmy płyty dvd z filmem, na których znalazły się wybuchowe dodatki. Wkrótce płyty będzie można kupić na naszej stronie jak i w samym klubie. Końca dobiega praca Proxa nad soundtrackiem do "Komunistów", który żmudnie archiwizuje nasze prehistoryczne produkcje z vhs-ów. Co więcej, prawdopodobnie światło dzienne ujrzą nasze niedokończone projekty z tamtego okresu, a także zaginiony "Konus", który jak się uda zostanie na nowo zmontowany - tym razem na profesjonalnym sprzęcie cyfrowym. Dobeck, który obecnie oczekuje potomka (informowaliśmy o tym wcześniej), obiecał skończyć nową wersję naszej strony internetowej, która ma spełniać obecne standardy wirtualnych wizytówek. Wraz z jej premierą, ruszy nowa domena. I na koniec najważniejsze. Nowe projekty. Ostatnie spotkanie, obiad czwartkowy 9 lipca u Radka, który zajął się też cateringiem i przygotowaniem wybornej pizzy, przyniosło ustalenie terminu rozpoczęcia zdjęć do projektu, który będziemy realizować z naszymi przyjaciółmi z Polskiego Komitetu Moralizacyjnego - www.pkm.org.pl . To już wkrótce, 23 lipca znów głodni sukcesu i pełni pasji tworzenia rozpoczniemy prace nad nową produkcją. Trzymajcie kciuki.

redaktor tomashec

3.06.2009  
Darzbór! Echa premiery filmu Kluczevia. Sól Futbolu , jeszcze nie ucichły o czym świadczą artykuły prasowe w prasie lokalnej. Patronujący naszej produkcji Dziennik Stargardzki we wczorajszym wydaniu poświęcił sporo miejsca niedzielnemu wydarzeniu. Aby przeczytać cały artykuł zapraszamy do naszego działu prasowego.

redaktor tomashec

1.06.2009  
Darzbór! Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wszystkiego dziecięcego, dużo dzieci w życiu dorosłym, a dorosłym z okazji Dnia Dziecka prezentujemy galerię zdjęć z premiery filmu Kluczevia. Sól Futbolu , która dostępna jest TUTAJ.

redaktor tomashec

31.05.2009   ***  PREMIERA  ***
Darzbór! Wózek z napisem Kluczevia. Sól Futbolu praktycznie dowieźliśmy do końca. Dziś odbyła się kinowa premiera tego filmu, niemal w rok od wyklucia się pomysłu. Kino SCK zostało szczelnie wypełnione przez spragnionych widzów w ilości około 200 osób. Frekwencja dopisała - pojawił się nawet pan Prezydent Stargardu Sławomir Pajor oraz dyrektor Cukrowni Kluczewo Paweł Dawiskiba. Punkt 13:00 ja wraz z panem Prezesem ZKS Kluczevia Pawłem Michalczykiem powiedzieliśmy kilka sensownych i mniej sensownych zdań wprowadzenia (z tych nerwów myślałem, że serce mi wyskoczy) i rozpoczęliśmy projekcje, która napotkała na problemy techniczne (brak koloru). Ciśnienie podskoczyło mi dość mocno i po krótkiej interwencji w sali projekcyjnej nastąpił ponowny restart filmu, tym razem w odpowiednich barwach. Publika bardzo szybko podchwyciła klimat filmu, dlatego też dało się słyszeć częste salwy śmiechu i brawa. Tak było do samego końca. Po napisach ponownie usłyszeliśmy brawa i wkroczyliśmy na scenie w komplecie (ja-tomashec, Kamilek, Dobeck, Prox i mini-Forest Robson) wraz z panem Prezesem. Podziękowaliśmy. Później słyszeliśmy pozytywne opinie o całości i chęć zakupu filmu na DVD (już się za to bioerzemy!) przeplatane gratulacjami. Sukces? Chyba tak. Szczęśliwi wróciliśmy do domu w glorii i chwale:) Wkrótce galeria zdjęć z dnia premiery.

redaktor tomashec

16.05.2009
Darzbór! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że patronat medialny nad filmem Kluczevia. Sól Futbolu objął Dziennik Stargardzki. Już we wczorajszym numerze został zamieszczony artykuł o premierze filmu. Możecie go przeczytać TUTAJ.

redaktor tomashec

14.05.2009
Darzbór! Niewiarygodne! Projekt nad którym pracowaliśmy cały rok (właśnie mija pierwsza rocznica od wyklucia się pomysłu) dobiegł końca. Uroczyście oznajmiamy wszem i wobec, że zakończyła się postprodukcja filmu Kluczevia. Sól Futbolu. Kilka miesięcy zdjęć, ciągnące się w nieskończoność duże kłopoty techniczne i permanentny brak czasu mocno opóźniły zakończenie prac nad tą produkcją. Na szczęście wszystko już za nami. Montaż zakończony. Data światowej, kinowej premiery została ustalona na 31.05.2009 [niedziela] o godz. 13:00 w Stargardzkim Centrum Kultury. Co więcej dla wszystkich WSTĘP BEZPŁATNY. Zatem gorąco zapraszamy, bo jak wieść gminna niesie, będzie to jedyna okazja zobaczenia tej produkcji na wielkim ekranie. Po projekcji liczymy na co najmniej soczyste brawa, a po cichu także na owację na stojąco :))  Możemy dodać, że pracujemy również nad wydaniem filmu na DVD. Po chwili oddechu, zabieramy się za skompletowanie jakichś dodatkowych materiałów. Czuwajcie, zaglądajcie na strony (naszą i www.kluczevia.pl ) by być na bieżąco i nie przegapić tego wydarzenia roku! (Po prawej stronie plakat promujący premierę). Tymczasem w oczekiwaniu na ostatni dzień maja, trójca Forestów w składzie Prox, Kamilek i Tomashec urządziła sobie w ubiegły wtorek wieczór wspominkowy, z pierwszymi filmami Forestów. Śmiechu było co niemiara, łezka zakręciła się w oku, a przepona boli do dziś.

redaktor tomashec

26.04.2009
Darzbór! Bez wątpienia tegoroczna wiosna sprzyja działalności Forest Brothers. Kończące się prace nad Kluczevią, kilka świeżych projektów, nowy sprzęt to dobre zwiastuny intensywnej działalności naszego kolektywu. Nie dość tego, w zanadrzu Prox ma kolejne nowiny. Prox w zaciszu swego domowego studia komponuje materiał na soundtrack do Komunistów. Nie dość tego, znany w kręgach muzealnych jako Wielki Archiwizator, z otchłani wydobył nasze stare filmy z epoki VHS, i rozpoczął żmudne prace nad zarchwizowaniem ich na nośniku cyfrowym DVD. Zatem Forest Brothers pełne ręce roboty ma, i trzymajcie kciuki by przebiegała ona bez większych zgrzytów.

redaktor tomashec

 

23.04.2009
Darzbór! Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Forest Brothers w pełnym składzie Kamilek, Prox, Tomashec, Daniel i Radziu miało miejsce dziś późnym popołudniem. Dotyczyło spraw bieżących jak i przyszłości. Przyniosło wiele zaskakujących i emocjonujących chwil. Najpierw Kamilek zaprezentował swoją niespodziankę, która wprawiła w zdumienie większą część ekipy. Nowa, wzięta oczywiście na kredyt (Kamilek niestety przez to już od siedmiu dni nie ma co jeść), profesjonalna, naramienna kamera marki Sony była najczęściej dotykanym przedmiotem podczas zgromadzenia. Jednak wspaniałą nowiną pochwalił się Daniel, który już w grudniu (po południu) zostanie tatą! Wygląda na to, że rośniemy w siłę i będziemy mieć w swoich szeregach drugiego Mini-Foresta. Dalsza część spotkania dotyczyła finalnych prac nad długo wyczekiwanym filmem Kluczevia. Sól Futbolu . Całość dobiega do szczęśliwego końca, zatem mogliśmy przejść do ostatnich punktów zebrania czyli burzliwych panelowych dyskusji nad nowymi projektami Forest Brothers o których można przeczytać TUTAJ . W końcu ponad dwugodzinne spotkanie dobiegło końca, a fotorelacja została zamieszczona TUTAJ .

redaktor tomashec

 

15.04.2009
Darzbór! Właśnie dziś miała miejsce premiera Układaczy Wody na DVD. Cieszący się dużą popularności można za symboliczną kwotę nabyć w naszym sklepie. Tymczasem niespodziankę szykuje dla miłośników swojego talentu muzycznego kompozytor i twórca muzyki w Forest Brothers. Prox, bo o nim mowa, jest w trakcie nagrywania wyjątkowej kompilacji z utworami inspirowanymi filmem Komuniści. Zapowiada prawdziwą bombę, a efekty swej pracy zaprezentuje być może już wkrótce na łamach naszej strony.

redaktor tomashec

 

24.03.2009
Darzbór! Tak, tak, wiemy, wiemy. Wciąż opóźnia się premiera filmu  "Kluczevia. Sól Futbolu". Niestety, ostatnimi czasy mieliśmy poważne problemy natury technicznej, które po wielu bojach zostały na szczęście zażegnane, dzięki wstawiennictwo Świętego Huberta :). Od tygodnia praca nad montażem filmu wre. Nasz jedyny montażysta w osobie i powłoce cielesnej Kamila wyciska siódme poty z siebie aby zakończyć to do jasnej cholery! Praca jest żmudna, acz intensywna. Pewnie sami to znacie: zarwane noce, oczy na zapałki, wspomagacze różnego rodzaju. Efekt wciąż jest jedną wielką niewiadomą, natomiast jeśli macie ochotę poczytać o tym klubie to zapraszamy na wwwkluczevia.pl , tam znajdziecie sporo ciekawych informacji - chłopaki od soboty rozpoczynają rundę rewanżową. Powodzenia. Trzymamy kciuki i za nich i za nas.

redaktor tomashec

 

2.01.2009
Darzbór w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że nogi po sylwestrowych balach już odpoczęły a głowa nie jest już tak ciężka jak wczoraj. Jak zwykle ekipa Forest Brothers żwawo i konkretnie przystępuje do wytężonej pracy nad produkcjami filmowymi, z nadzieją, że otworzymy oczy niektórym zakutym łbom na nową jakość kina. Jak już wcześniej informowaliśmy poważne problemy techniczne uniemożliwiające dalsze prace montażowe pokrzyżowały nam plany związane z premierą filmu  "Kluczevia. Sól Futbolu" , ale liczymy na to, że obraz będzie można obejrzeć jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej przez zespół. Jesteśmy dobrej myśli, bądźcie i Wy!

redaktor tomashec

 

23.12.2008
Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku od ekipy Forest Brothers. Jedzenia bez ograniczeń, szybkiej przemiany materii, niekonwencjonalnych i szalonych podarków z wora Dziada Mroza tudzież Świętego Mikołaja, mocy astralnych i masy wspomnień a także zabawy do upadłego, albo i dłużej w Sylwestra, oraz niekończących się ilości płynów wyskokowych. Natomiast 2009 rok niech przyniesie Wam wiele nieopisywalnych wrażeń podczas obcowania z naszymi produkcjami, a nam większej skuteczności w produkowaniu dzieł i arcydzieł, i coraz prężniejszego działania. Nasi partyzanci z logo, przywdziali na tę specjalną okoliczność specjalne okrycia głowy.
UWAGA! Premiera filmu "Kluczevia. Sól Futbolu" przesunie się trochę w czasie. Prawdopodobnie będzie to luty przyszłego roku.

redaktor tomashec

 

19.12.2008   
Darzbór! Za nami już długo oczekiwana premiera Układaczy Wody . Ochłonęliśmy trochę i bierzemy się do roboty. Tymczasem mamy małą niespodziankę dla tych wszystkich, którzy mają ochotę odetchnąć od przygotowań świątecznych, od pichcenia ryby greckiej czy też wdychania zapachów gotującego się bidżisu. W dziale FOTKI znalazło się kilka interesujących kadrów dokumentujących, że Forest Brothers jest wszędzie! Zapraszamy do oglądania. Naprawdę zajmująca rzecz! Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przesyłania nam zdjęć, na których uwiecznione zostały jakiekolwiek ślady działalności FB. Opublikujemy każde. Przewidziano gratyfikacje finansowe.

redaktor tomashec

 

2.12.2008       ** PREMIERA **
Darzbór! Zgodnie z obietnicą daną Wam niedawno dziś oficjalnie prezentujemy naszą najnowszą produkcję filmową. Przerywamy milczenie po niemal 4 latach przerwy! W końcu jest! Niemal 9-minutowy porażający, dający bezwstydnie w łeb wszystkim widzom, wstrząsający obraz o władcach żywiołów. Mowa oczywiście o Układaczach Wody , filmie, którego światowa premiera internetowa odbywa się na naszej stronie. Dość gadania. Zasiądźcie wygodnie w fotelach i delektujcie się sztuką. Miłego seansu.

redaktor tomashec

2.01.2009
Darzbór w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że nogi po sylwestrowych balach już odpoczęły a głowa nie jest już tak ciężka jak wczoraj. Jak zwykle ekipa Forest Brothers żwawo i konkretnie przystępuje do wytężonej pracy nad produkcjami filmowymi, z nadzieją, że otworzymy oczy niektórym zakutym łbom na nową jakość kina. Jak już wcześniej informowaliśmy poważne problemy techniczne uniemożliwiające dalsze prace montażowe pokrzyżowały nam plany związane z premierą filmu  "Kluczevia. Sól Futbolu" , ale liczymy na to, że obraz będzie można obejrzeć jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej przez zespół. Jesteśmy dobrej myśli, bądźcie i Wy!

redaktor tomashec

 

23.12.2008
Przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku od ekipy Forest Brothers. Jedzenia bez ograniczeń, szybkiej przemiany materii, niekonwencjonalnych i szalonych podarków z wora Dziada Mroza tudzież Świętego Mikołaja, mocy astralnych i masy wspomnień a także zabawy do upadłego, albo i dłużej w Sylwestra, oraz niekończących się ilości płynów wyskokowych. Natomiast 2009 rok niech przyniesie Wam wiele nieopisywalnych wrażeń podczas obcowania z naszymi produkcjami, a nam większej skuteczności w produkowaniu dzieł i arcydzieł, i coraz prężniejszego działania. Nasi partyzanci z logo, przywdziali na tę specjalną okoliczność specjalne okrycia głowy.
UWAGA! Premiera filmu "Kluczevia. Sól Futbolu" przesunie się trochę w czasie. Prawdopodobnie będzie to luty przyszłego roku.

redaktor tomashec

 

19.12.2008   
Darzbór! Za nami już długo oczekiwana premiera Układaczy Wody . Ochłonęliśmy trochę i bierzemy się do roboty. Tymczasem mamy małą niespodziankę dla tych wszystkich, którzy mają ochotę odetchnąć od przygotowań świątecznych, od pichcenia ryby greckiej czy też wdychania zapachów gotującego się bidżisu. W dziale FOTKI znalazło się kilka interesujących kadrów dokumentujących, że Forest Brothers jest wszędzie! Zapraszamy do oglądania. Naprawdę zajmująca rzecz! Jednocześnie zapraszamy wszystkich do przesyłania nam zdjęć, na których uwiecznione zostały jakiekolwiek ślady działalności FB. Opublikujemy każde. Przewidziano gratyfikacje finansowe.

redaktor tomashec

 

2.12.2008       ** PREMIERA **
Darzbór! Zgodnie z obietnicą daną Wam niedawno dziś oficjalnie prezentujemy naszą najnowszą produkcję filmową. Przerywamy milczenie po niemal 4 latach przerwy! W końcu jest! Niemal 9-minutowy porażający, dający bezwstydnie w łeb wszystkim widzom, wstrząsający obraz o władcach żywiołów. Mowa oczywiście o Układaczach Wody , filmie, którego światowa premiera internetowa odbywa się na naszej stronie. Dość gadania. Zasiądźcie wygodnie w fotelach i delektujcie się sztuką. Miłego seansu.

redaktor tomashec

 

27.11.2008
Darzbór! Wczorajsza premiera Układaczy Wody w zespołowej montażowni przebiegła bez większych ekscesów. Prawie półroczna post-produkcja okazała się na szczęście wystarczająca i film zyskał aprobatę całego zespołu. Było to czego wszyscy oczekiwali: śmiech, ubaw i skuteczny masaż przepony, czyli to z czego jesteśmy znani. Swą obecnością uroczystość zaszczycili (alfabetycznie): Dobeck, Kamilek, Prox, Radziu i Tomashec. Prawie 10-minutowa projekcja okazała się sukcesem. My już to mamy za sobą. Czas na innych widzów... którzy musza poczekać jeszcze kilka dni, aż zostaną dopracowane kosmetyczne szczegóły. Film oczywiście będzie można obejrzeć na naszych stronach. Bądźcie jak zawsze czujni, zwarci i gotowi. Poza obejrzeniem filmu, nasz kolektyw debatował nad przyszłością zespołu, a także współpracą z pewnym komitetem. O szczegółach dowiecie się później. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy podczas spotkania  nie zrobili sobie kilka zdjęć, Jedno z nich prezentujemy obok. Od lewej stoją: Kamilek, Prox, Radziu. Od lewej siedzą: Dobeck, Tomashec. Dumni, twardzi i bezwzględni. W skarpetach.

redaktor tomashec

 

23.11.2008
Darzbór! Chwilę nas nie było. Po części jest to wynik depresantów w postaci mało sprzyjającej  pogody, która chwilowo zaburzyła nasze funkcjonowanie. Jednak faza "jesiennej deprechy" na szczęście za nami. Wracamy silniejsi, zwarci, gotowi by pokazać, że w polskim kinie to nie tylko komedie romantyczne i ponure dramaty egzystencjalne. To także Foreści! Do rzeczy. Nasz nadworny monter, Kamilek, ukończył długo wyczekiwaną przez naszych najzagorzalszych fanów i oponentów produkcję Układacze Wody. Premiera wewnątrzzespołowa odbędzie się w najbliższą środę 26 listopada. Kilka dni później film zostanie upubliczniony, i będzie go można obejrzeć oczywiście na naszej stronie. To nie koniec. Nasz najnowszy narybek - znany tu i ówdzie Dobeck, szykuje w zaciszu swego domostwa projekt nowej odsłony naszej strony. Zawiadujący www.net66.pl szykuje profesjonalne podejście do sprawy. W związku z tym prawdopodobnie zmienimy również adres. I jeszcze informacja dla fanów piłki nożnej i klubu Kluczevia Stargard. Film  "Kluczevia. Sól Futbolu" jest w fazie montażu. Wciąż. O zmianach będziemy na bieżąco informować.

redaktor tomashec

 

13.10.2008
Darzbór! Zakończyliśmy zdjęcia do filmu "Kluczevia. Sól Futbolu". Pozostała mała dokrętka. Nadszedł decydujący czas montażu. Wyciszenie, skupienie, joga - to wszystko czego teraz potrzeba naszemu monterowi, aby zakończyć produkcję największego w dziejach Forest Brothers przedsięwzięcia zgodnie z zapowiedziami i zdąrzyć z premierą na początek grudnia. Po raz kolejny wspomniał o naszej produkcji Dziennik Stargardzki w wydaniu z 10 października. Cieszymy się niezmiernie, że nasza praca zostaje zauważona. Zaglądajcie do nas, będziemy na bieżąco informować o postępie prac. Zapraszamy również na stronę www.kluczevia.pl  , której twórcą jest znany z prac nad filmem nasz Dobeck.

redaktor tomashec

 

23.09.2008
Darzbór! I stało się! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś mamy okazję zaprezentować Wam, świeży, zupełnie nowy, właściwie pierwszy poważny plakat do filmu "Kluczevia. Sól futbolu". Widzicie go zapewne na swoich monitorach po prawej, ale aby obejrzeć go w pełnej krasie wystarczy na niego kliknąć, wtedy oczom Waszym ukaże się on w większym formacie. Ciężka i mozolna praca nad plakatem - mamy nadzieję - zadowoli najwybredniejszych fanów naszych i Kluczevii. Liczymy na opinie w naszej księdze gości. Tradycyjnie zapytam: jak się nasza praca podoba?

redaktor tomashec

 

21.09.2008
Darzbór! Powoli kończymy zdjęcia do filmu o wielce znamiennym tytule "Kluczevia. Sól futbolu". Naprawdę spora ilość materiału, z którego należałoby zrobić całość może przyprawić o ból głowy. Ale do sprawy filmu podeszliśmy mocno zaangażowani i zdeterminowani, więc nie można się było spodziewać fuszerki z naszej strony. Co więcej uskrzydlona Kluczevia gra jak z nut siejąc postrach wśród ligowych rywali. Ostatnią ofiarą był Osadnik Myślibórz, którego bramkarz aż pięć razy musiał wyjmować piłkę z bramki. Wielka życzliwość wszystkich zaangażowanych w istnienie klubu i tego projektu filmowego skłoniła przy okazji do kolejnej inicjatywy z naszej strony. Otóż nasz niezastąpiony Dobeck postanowił zmobilizować się i przelewając swą wizję stworzyć serwis internetowy tego już 60-letniego klubu pod adresem www.kluczevia.pl . Przewidywana premiera w pełni funkcjonującej strony to okolice połowy października. Zaglądajcie często. Tylko u nas i w w serwisie klubowym dowiecie się co w trawie piszczy w sprawie filmu. Dosłownie na dniach odbędzie się premiera plakatu do filmu.

redaktor tomashec

 

8.09.2008
Darzbór! Nie odpuszczamy w kwestii naszego największego przedsięwzięcia czyli filmu o "Kluczevii" Stargard i sukcesywnie zwiększamy ilość materiału do przerobienia i zmontowania by całość wyglądała na więcej niż zadowalająco. Koniec zdjęć zaplanowaliśmy na początek października, ewentualnie jeśli zajdzie potrzeba ruszymy z kamerą znowu do boju, na kilka dokrętek. Jeśli nie, wszystko pozostanie w rękach i myszkach montażysty/montażystów. A co z tego wyjdzie zobaczymy późną jesienią. W najbliższym czasie planowana jest premiera drugiego plakatu do filmu.

redaktor tomashec

 

24.08.2008
Darzbór! Wczorajsze popołudnie było niezwykle radosne dla obydwu teamów. Dla naszej ekipy, zdobywającej, jak się później okazało, cenny materiał filmowy, a także dla Kluczevii, która pewnie i bez większych problemów pokonała rywala Odrę Chojnę 3:0. Rejestracja tych zawodów, a także wywiadów z bohaterami soboty, była kolejnym krokiem do przodu w realizacji naszego filmu. Mamy nadzieję, że wszystkie założenia i cały koncept uda nam się zrealizować i przedstawić widzom, już tej (pewnie późnej) jesieni. Tymczasem możemy na razie zaproponować przypomnienie sobie zwiastuna do tego filmu, który poniżej... a my pojawimy się na meczu ze szczecińską Arkonią.

redaktor tomashec

 

10.08.2008
Darzbór! Kolejny etap zdjęć za nami. Całodniowe obchody 60-lecia Kluczevii przyniosły wiele interesujących materiałów, z których poza meczami i częścią oficjalną, niezwykle cennymi były wspomnienia oldbojów zespołu, legend i gwiazd kluczewskich pełne humoru i zajmujących historii. Kawał historii klubu, który z pewnością znajdzie swoje miejsce w filmie o tym klubie. Zmęczeni, ale zadowoleni, niezawodnym Forestmobilem wróciliśmy do Szczecina, napici i syci dzięki uprzejmości organizatorów.

redaktor tomashec

 

6.08.2008
Darzbór! Przed nami z pewnością ciężki dzień pracy. W sobotę po raz kolejny w komplecie stawimy się na stadionie Kluczevii by tam sfilmować huczne obchody 60-lecia klubu, skręcić 2 mecze i (liczymy na to) przepytać kilku "delikwentów". Wszystko to na potrzeby powstającego filmu o tej zasłużonej drużynie. Impreza rozpoczyna się w samo południe i potrwa do późnych godzin wieczornych. Czas naładować baterię.

redaktor tomashec

 

29.07.2008
Darzbór! W słoneczne środowe popołudnie kompletna radosna ekipa w osobach Kamilek, Prox, Tomashec i Dobeck ruszyła dopiero co ochrzczonym Forestmobilem do Stargardu, by tam rzucić okiem kamery na ciężką pracę zawodników Kluczevii na treningu. Wszystko to na potrzeby naszego filmu "Kluczeviia. Sól futbolu". Ponad godzinne filmowanie zakończyliśmy interesującymi wywiadami z trenerem drużyny Marcinem Narkunem i jednym z piłkarzy Mateuszem Bareją. Jesteśmy zadowoleni z efektu. Swoje pięć groszy dorzucił nasz nadworny fotograf i organizator logistyczno-transportowy Dobeck, który pstryknął kilka świetnych fotek do albumu rodzinnego. Wkrótce kolejna podróż do Stargardu, a tymczasem przypominamy o zwiastunie do nadchodzącego filmu, który obejrzeć możecie kilka wersów niżej. Nadmienię jeszcze tylko, że film został już wpisany do największej polskiej internetowej bazy filmowej Filmweb . Czuwajcie!

redaktor tomashec

 

27.07.2008
Darzbór! Dwa tygodnie minęły od czasu premiery zwiastuna (wciąż możecie go oglądać na naszej strone kilka wersów poniżej), który spotkał się ze sporym odzewem. Więcej! O naszej produkcji wspomniano choćby na stronie "Głosu Szczecińskiego" czy też ogólnopolskiego portalu filmowego "Stopklatka". Na tę chwilę zwiastun obejrzało ponad 800 osób. Wynik conajmniej zaskakujący! Niemniej jak wiadomo zwiastun to nie cały film, a dopiero zapowiedź, i aby całość mogła mieć premierę jesienią tego roku ruszamy ostro do pracy. W najbliższym tygodniu pojawimy się na treningu Kluczevii Stargard, by trochę pofilmować bohaterów filmu. A już 9 sierpnia pojawimy się na festynie z okazji 60-lecia klubu, by dalej regularnie filmować mecze ekipy ze Stargardu Szczecińskiego. Lotna brygada rusza do akcji.

redaktor tomashec

 

14.07.2008
Darzbór! Zgodnie z obietnicą z dumą prezentujemy dziś świeży, prosto z salki montażowej zwiastun do filmu o ZKS "Kluczevia" Stargard Szczeciński. Ponad 2 minutowy filmik zmontowany został przez Kamilka, który zarwał trochę czasu, abyście mogli podziwiać efekt końcowy. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu i z optymizmem pozwoli czekać na całą produkcję. Po obejrzeniu zwiastuna prosimy o komentarz w naszej Księdze gości, bo to opinia widzów jest dla nas najważniejsza. Zwiastun znajduje się poniżej:

Spragnionym lepszej jakości proponujemy ściągnięcie filmu na dysk komputera. Wystarczy tylko kliknąć TUTAJ.

redaktur tomashec

 

9.07.2008
Darzbór!  Nie, nie, nie. Ekipa Forest Brothers nie próżnuje. Właśnie trwają zaawansowane prace nad pierwszym oficjalnym zwiastunem filmu Kluczevia. Mamy nadzieję, że zadowoli on wytrawnych kinomanów jak i oddanych i wiernych fanów stargardzkiego klubu. Liczymy, że z jeszcze większym zainteresowaniem będziecie wyczekiwać gotowego filmu. Na to jeszcze jednak przyjdzie nam trochę poczekać, bo musimy zebrać jeszcze sporo materiału zdjęciowego, wszak nowy sezon wkrótce, a uroczystości z okazji 60-lecia Kluczevii jeszcze szybciej. A później post-produkcja. Jesteśmy dobrej myśli. W każdym razie, prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zajawka filmu pojawi się na naszej stronie. Bądźcie czujni!

redaktur tomashec

 

9.06.2008
Darzbór!  W sobotę 7 czerwca ruszyły zdjęcia do naszej najnowszej produkcji, filmu dokumentalnego o klubie sportowym ZKS Kluczevia Stargard Szczeciński o roboczym tytule "Kluczevia". Zwarta i gotowa ekipa Forest Brothers w składzie Tomashec, Kamilek (Prox nie dał rady) oraz wspomagający towarzysko i transportowo "świeżak" Dobeck przypuściła kontrę na ostatni mecz sezonu (jak się później okazało jeden z lepszych w całym sezonie). W każdym razie na ten dzień zaplanowaliśmy tzw. zdjęcia próbne, mające po pierwsze oswoić nas z zespołem, po drugie rozwiązać kilka kwestii technicznych i logistycznych, a po trzecie przygotować mentalnie. Próba wypadła nad wyraz świetnie. Zarówno zawodnicy jak i reszta wspomagającej ekipy była niezwykle przyjaźnie do nas nastawiona, otwarta (choć początkowo ostrożna) i pomocna. Nie dość tego, pomogła nam sfilmować 4 bramki w wygranym 4:1 spotkaniu z Piastem Chociwel. Na koniec dnia fantastycznie smakujące kiełbaski z grilla, popite wybornym piwem, były niejako znakiem, że ten film nie może się nie udać! Zmęczeni, ale uradowani wróciliśmy "śpiewającym autobusem" by przygotować się do kolejnych dni zdjęciowych. Przy okazji 4 fotki z planu można zobaczyć w naszej GALERII. O filmie zrobiliśmy również podstronę. Jeśli macie jakieś pytania, jesteście chętni do współpracy i możecie w czymś nam pomóc piszcie na ten adres: tomashec@poczta.wp.pl .

redaktur tomashec

 

30.05.2008
Darzbór!  Prace nad naszym kolejnym filmem po dłuższej przerwie czyli długo wyczekiwanymi "Układaczami Wody" dobiegają końca. Zajmujący się montażem, obróbką i całą postprodukcją Kamilek donosi, że wszystko zbliża się do szczęśliwego finału (po angielsku happy-endu). Pozostaje jeszcze testowa emisja wśród ekipy Forest Brothers, naniesienie niezbędnych poprawek i premiera. Prawdopodobnie zamieścimy film w serwisie YouTube - wkrótce poinformujemy o dacie premiery.

redaktur tomashec

 

20.05.2008
Darzbór!  Z radością i dumą możemy poinformować Was, że ruszamy z produkcją (na razie jest to okres przygotowawczy) filmu dokumentalnego o Zakładowym Klubie Sportowym "Kluczevia" Stargard Szczeciński. Ten obchodzący w tym roku 60. urodziny jubilat będzie bohaterem naszej produkcji, która zapowiada się na spore przedsięwzięcie zaplanowane na kilka miesięcy zdjęć. Rozpoczniemy prawdopodobnie w wakacje przy okazji imprezy uświetniającej tę okrągłą rocznicę. Jesteśmy świeżo po rozmowach z panem Prezesem, który obiecał pomoc w realizacji tego projektu. Trzymajcie za nas kciuki, o wszystkim będziemy na bieżąco informowali.

redaktur tomashec

 

15.05.2008 - THE BOYS ARE BACK IN TOWN
Darzbór!  Ruszyliśmy mocno z impetem w głąb. Majowy śpiew skowronków i promienie słoneczne zaktywizowały do działania. Forest Brothers wrócili i wraz z niezawodną  UltraTV dziś na szczecińskich Wałach Chrobrego zrealizowaliśmy zdjęcia do nowej produkcji - reportażu "Układacze Wody". Program w którym po raz pierwszy od kilkunastu lat pojawiła się legenda telewizji niezależnej, redaktor Andrzej Kasztan. Jak zwykle wykazał się lotnością umysłu i przeprowadził fantastyczny wywiad z mistrzem olimpijskim i mistrzem świata w układaniu wody. Już dziś specjalnie dla naszych fanów przygotowaliśmy galerię zdjęć (pofolgowaliśmy sobie trochę) z dzisiejszego spotkania, a już wkrótce możecie spodziewać się efektów naszej pracy, tylko całość musi ogarnąć nasz monter Kamilek.  Nadmienię na sam koniec, że w planach jest realizacja kolejnych krótkich filmów a także wieksza (dokumentalna) produkcja. Przypominamy o możliwości zamówienia naszego ostatniego wydawnictwa czyli "Lost Trax", a także naszych wcześniejszych "relisów".  Wystarczy napisać na adres mailowy  tomashec@poczta.wp.pl .

 redaktur tomashec

 

29.04.2008
Darzbór!  Znienacka, w całkowitej tajemnicy, z dala od fleszy i blichtru showbiznesu 25 kwietnia tego roku odbyła się premiera naszego najnowszego tym razem dwupłytowego albumu muzycznego na nośniku CD zatytułowanego "Lost Trax". Autorem kompilacji jest niezastąpiony Prox, który po raz kolejny udowadnia, że w świecie eksperymentalnego undergroundu nie ma sobie równych. Płyta zawiera 28 utworów, które dokumentują poniekąd działalność Forest Brothers w latach 2003-2008. Chwilowo musimy zadowolić się okładką zastępczą tej produkcji - prowadzone są rozmowy z naszą stałą współpracowniczką w kwestiach graficznych. O szczegółach w postaci choćby listy utworów poczytacie TUTAJ. Chcących zapoznać się z naszą twórczością (oczywiście również z "Lost Trax")prosimy o znak-sygnał drogą mailową na adres tomashec@poczta.wp.pl .

 redaktur tomashec

 

14.04.2008
Darzbór!  I kolejne dwa miesiące minęły jak z bicza strzelił. Praktycznie gotowa jest już płyta "Lost Trax" przygotowana przez Proxa. Wkrótce powinniśmy opublikować okładkę. Planujemy ruszyć z wiosenną akcją i zrealizować kilka krótkich filmów na rozruszanie. Współpracować z nami bedzie niezastąpiona ekipa UltraTV. Czuwajcie!

redaktur tomashec

 

16.02.2008
Darzbór!  Kilka dni temu w okrojonym składzie zrealizowaliśmy kilka krótkich scenek na potrzeby zwiastunu naszego nowego serialu "Defensorzy Prawa". Efekt będzie można podziwiać wkrótce, a tymczasem na łamach naszej strony prezentujemy kilkanaście nowych zdjęć z tego dnia (zainteresowanie naszą produkcją wykazali nawet funkcjonariusze Policji, prosząc nas o wyjaśnienie dlaczego biegamy z giwerami po parku), które można zobaczyć TUTAJ. Przy okazji powstał drugi plakat, który z dumą prezentujemy obok. I na koniec link do wszelkich informacji odnośnie nowej produkcji. Zapraszamy do klikania TUTAJ.

redaktur tomashec

 

31.01.2008
Darzbór!  Sensacja! Podczas robienia zimowych porządków w swej sympatycznej piwnicy, Prox znalazł w lewym jej kącie zaginione nagranie naszego autorstwa - utwór "Nie Ma Sensu" w wersji reggae! W błyskawicznym tempie poddał je odkurzeniu, obróbce termicznej oraz masteringowi i wyszło co wyszło. Specjalnie dla fanów naszej twórczości utwór w wersji demo można odsłuchać klikając TUTAJ.

Tymczasem w dalszym ciągu w fazie produkcyjnej jest płyta "Lost Tracks" autorstwa Proxa. Znana jest już tracklista. Zawiera aż 29 kompozycji. Tytuły (mocno obiecujące) wysyłamy za zaliczeniem pocztowym na e-maila.

Na sam koniec pozostawiliśmy dwie informacje odnośnie wyczekiwanego przez pół Polski "Defensorów Prawa". Trwają prace nad teaserem, którego premiera odbędzie się już wkrótce na naszej stronie. Poza tym w przyszłym tygodniu, jeśli dopisze pogoda, ruszą zdjęcia na planie tej produkcji. Trzymajcie kciuki!

redaktur tomashec

 

8.01.2008
Darzbór!  Z okazji Nowego 2008 Roku życzymy sobie zwarcia dupy i większej aktywności na polu filmowym. A dla naszych fanów mała zagadka, szybki konkurs bez nagród: kto jest na "foto tygodnia". Od razu uprzedzamy ewentualne pytania: tak, ten osobnik zdradza objawy braku władz umysłowych.

redaktur tomashec

 

20.12.2007
Darzbór!  Zapadamy w sen zimowy.... choć Prox szykuje małą ciekawostkę w postaci kolejnego muzycznego wydawnictwa pt. "Lost Tracks". A oto przekaz od samego Twórcy: "na pewno w zestawie te kawałki, które gdzieś się pojawiały: "Polowanie", "Pastuch", "Grabarze", "Tata głupi jesteś czy co?", "Napoleon", "Uwaga uwaga", czy legendarne, nieocenzurowane "To jest k... życie". Oprócz tego na pewno dwie inne wersje "Przybieżeli do Betlejem" i "Pierwszej Brygady" - odmienne od tego co było na "FB Soundtracks" (z podkładem instrumentalnym, nie a capella) i parę dokończonych rzeczy, które były "rozgrzebane". Pomiksuję to tylko jeszcze." Czekamy...

redaktur tomashec

 

24.11.2007
Darzbór!  Niestety, choroby w różnych postaciach dosięgły kwiat polskich filmowców i żaden z przedstawicieli Forest Brothers nie pojawi się na II Międzynarodowym Festiwalu Młodego Kina "Pełny Metraż" w Lublinie. Niemniej gorąco zapraszamy wszystkich na projekcję naszego filmu "Komuniści" która odbędzie się 25 listopada czyli w niedzielę (festiwal trwa w dniach 21-25 listopada) w Centrum Kultury o godzinie 17.00. Będzie można obejrzeć również  "Dzień Szakala" i "Kundle" a po nich zwycięzcę całego festiwalu. Zapraszamy gorąco wszystkich Lublinian, Lublinianki jak i pozostałych mieszkańców Polski czy też całego globu.  Szczegółowy program imprezy TUTAJ. A tych którym nie uda się dotrzeć na imprezę informujemy, że płyty DVD z "Komunistami" można zakupić w naszym odjazdowym sklepiku (klikając na adres tomashec@poczta.wp.pl lub baner powyżej). Czas realizacji około tydzień czasu. Cena to symboliczne 12 zika (koszt  płyty, pudełka, wydruku okładki i wysyłki). May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

8.11.2007
Darzbór!  Mamy już szczegółowe informacje odnośnie pokazu pozakonkursowego naszego filmu "Komuniści" na II Międzynarodowym Festiwalu Młodego Kina "Pełny Metraż" w Lublinie. Projekcja odbędzie się 25 listopada czyli w niedzielę (festiwal trwa w dniach 21-25 listopada) w Centrum Kultury o godzinie 17.00. Będzie można obejrzeć również  "Dzień Szakala" i "Kundle" a po nich zwycięzcę całego festiwalu. Naszym wysłannikiem będzie Prox, który przemierzy w sandałach niemal całą Polskę by zrobić kilka zdjęć i zrelacjonować całość. Zapraszamy gorąco wszystkich Lublinian, Lublinianki jak i pozostałych mieszkańców Polski czy też całego globu.  Szczegółowy program imprezy TUTAJ. May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

1.11.2007
Darzbór!  Niezwykle mile zostaliśmy zaskoczeni, kiedy jakiś czas temu organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Młodego Kina "Pełny Metraż" w Lublinie zaproponowali nam projekcję naszego filmu "Komuniści". Sprawa ucichła, a tymczasem niedawno otrzymaliśmy informację o pokazie poza konkursem (pełen metraż to niestety, a może i na szczęście nie jest). Wstępnie odbyłoby się to 25 listopada (festiwal trwa w dniach 21-25 listopada) w Centrum Kultury (o szczegółach poinformujemy). Zapraszamy gorąco wszystkich Lublinian, Lublinianki jak i pozostałych mieszkańców Polski czy też całego globu. 

PS. Sroga jesień chwilowo zastopowała realizację zdjęć plenerowych do "Defensorów Prawa".

redaktur tomashec

 

12.10.2007
Darzbór! Dziś trochę goryczki. W pierwszych dniach września tego roku z okazji wydania "Komunistów" na DVD o naszym filmie jak i kinie amatorsko-offowo-niezależnym napisał pewien sympatyczny redaktor, pan Włodzimierz Jurasz w dzienniku "Gazeta Krakowska". Skan artykułu publikujemy (w myśl zasady: nie ważne jak piszą - ważne, że piszą) na naszej stronie w dziale "Inne". Można go też przeczytać klikając TUTAJ.  May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

9.10.2007
Darzbór! Kolejna garść informacji odnośnie  serialu "Defensorzy Prawa". Po 2 spotkaniach na planie zdjęciowym jesteśmy dobrej myśli. Co prawda nie nagraliśmy nawet połowy materiału, ale chyba już za nami żmudne do wytropienia niemiłe niespodzianki techniczne. Teraz wszystko powinno pójść pełną parą. Niestety wciąż nie mamy zdjęć z planu, na którym jak za starych czasów wybornie się bawimy, a wraz z nami nowi aktorzy i bezcenna pomoc techniczna czyli Radzio i Karolina (do perfekcji opanowała trzymanie wędki z mikrofonem). W ciągu najbliższych dni zaplanowałem małą sesję fotograficzno-promocyjną z moim Defensorem, na potrzeby nowego (trzeciego) plakatu, który jest w produkcji- plakat numer 2 na ukończeniu. Ze spraw ważkich warto odnotować, że Prox robi dźwięk pod czołówkę wytwórni Forest Brothers. Prawdopodobnie jako pierwsi zobaczycie końcowy efekt w postaci małego gifa na stronie.

redaktur tomashec

 

26.09.2007
Darzbór! Po ilości ostatnich wpisów w naszej Księdze Gości, można podejrzewać, że wciąż jesteście oszołomieni naszą wersją "Jesteś Szalona". Nie bójmy się tych słów: zostaliście oszołomieni, zamurowało Was i brakuje słów by wyrazić to co czujecie. Wiemy. Mieliśmy już kilka sygnałów od słuchaczy. Grożono nam, wyzywano od pomyleńców i pomstowano na naszą (jak się okazuje zbyt obrazoburczą) interpretację piosenki Boysów. Ciężkie jest życie artystów... Niemniej dalej robimy swoje, a kolejną "jaskółką"  naszej twórczości jest plakat do nadchodzącej wielkimi krokami produkcji jakiej jeszcze nie było. Klikając na miniaturkę oczom Waszym ukaże się w całej okazałości tzw. z angielska teaser-poster mojego autorstwa do serialu "Defensorzy Prawa". Czekamy na opinie.

redaktur tomashec

 

21.09.2007
Darzbór! Wczoraj padł pierwszy klaps na planie naszej nowej produkcji pt. "Defensorzy Prawa". Pierwszy odcinek tego serialu opowiadającego o trzech niezłomnych gliniarzach, walczących z przestępczością w miejskiej dźungli reżyseruje Kamilek, który jest również autorem scenariusza. W projekcie pomaga nam ekipa www.ultratv.pl . Pierwsze zdjęcia okazały się próbnymi, ale jakże cennymi dla nas, gdyż pozwoliły unaocznić problemy, których można uniknąć podczas kolejnych dni pracy. Wyczekujcie wiadomości o naszym projekcie. Już na dniach światło dzienne ujrzy pierwszy oficjalny plakat do "Defensorów". Poza tym takie krótkie info odnośnie strony: uzupełniliśmy  poddział Wydawnictwa z działu Filmy.  May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

 

17.09.2007 - "JESTEŚ SZALONA" STOKROTEK JUŻ JEST
Darzbór!  Czy może być coś gorszego niż agresja ZSRR na Polskę? Owszem! Najnowszy singiel Stokrotek "Jesteś Szalona"! Stokrotki to My tylko taką właśnie nazwę przybraliśmy do projektów muzycznych. Ta muzyka najprawdopodobniej spowoduje odruch wymiotny, zlasuje mózg i zatrzęsie Waszym światopoglądem. Zapraszamy do ściągania - ZA DARMO - naszego całego singla. Wystarczy kliknąć TUTAJ, bądź na baner powyżej. Po ściągnięciu należy rozpakować paczkę odpowiednim programem i otrzymacie dostęp do czterech wersji tego coveru: awangardowej, punkowej, dubowej i dance'owej, oraz okładki wydawnictwa. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wersję do odsłuchania on-line, zapraszamy do klikania na te gustowne wesołe coś po prawej stronie. Może ktoś pokusi się o komentarz w naszej
Księdze Gości ?  I na koniec krótka informacja o samym utworze. Jest to cover piosenki zespołu wokalno-instrumentalnego BOYS, do której słowa i muzykę napisał Marcin Miller. Naszą wersję nagraliśmy tego roku w prywatnej hacjendzie Proxa, który poza wokalnym zaangażowaniem wraz z moją skromną osobą i Kamilka, zajął się również oprawą instrumentalną. Miłego słuchania. W najbliższym czasie wracamy do tego co potrafimy(?)najlepiej - 20 września ruszają zdjęcia do długo wyczekiwanego serialu "Defensorzy Prawa".

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

6.09.2007 - WKRÓTCE PREMIERA
Darzbór! W ten przepiękny słoneczny dzień spieszymy donieść, że na 17 września, czyli w dniu 68. rocznicy napaści Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich na Polskę  zaplanowaliśmy premierę naszego singla "Jesteś Szalona". Na singlu znaleźć będzie można 4 wersje (awangardowa, dubowa, punkowa, disco) tego utworu - coveru piosenki legendarnej grupy Boys (lider zespołu, a zarazem autor tekstu i muzyki Marcin Miller na zdjęciu - prawda, że sympatyczny?). Nasze harce wokalno-instrumentalne będzie można pobrać za darmo. Jednocześnie z radością informujemy, że trwają zaawansowane prace przedprodukcyjne do naszego najnowszego projektu, który prawdopodobnie będzie serialem. Po wczorajszym spotkaniu Rady Programowej Forest Brothers i zdobyciu kilku cennych rekwizytów termin rozpoczęcia zdjęć wyraźnie się skrystalizował. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

28.08.2007 - MEZZOFFESTIVAL
Darzbór! Zgodnie z obietnicą szczegóły akcji Tygrysów Syberyjskich z Nevady. Miejsce: Mezzoforte (chillout room) na deptaku Bogusława w Szczecinie. Czas: czwartek 31 sierpnia o 20.00. Impreza nazwana MezzOFFestival jak się okazuje będzie cykliczną. W pierwszy wieczór zostanie zaprezentowanych pięć filmów (powiązanych tematycznie): 1. "Przywilej chodzenia", 2. "Czarna woda", 3. "Cykl" 4. "Spid", 5. "Bulgarski Poscikk". O idei i filmach poczytacie TUTAJ. Zapraszamy wszystkich gorąco, będzie na co popatrzeć. Oczywiście wstęp jest darmowy.

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

24.08.2007 - MP3 I POKAZ FILMU
Darzbór! Wakacje mają się ku końcowi, ale w obozie Forestów praca wre. Końca dobiega dłubanina przy coverze Boysów "Jesteś Szalona". Prox wyciska co tylko może z naszych wokali, a żeby umilić Wam czekanie na efekt końcowy w postaci singla przypominamy nasz hicior "MIstrzu", który jest do zassania TUTAJ (kliknij prawym i dalej to co zwykle) lub wysłuchania online. Skoczne i zarazem wesołe granie, a tekst można sobie przeczytać TUTAJ. Poza tym przesympatyczne Tygrysy Syberyjskie z Nevady organizują w najbliższy czwartek na deptaku Bogusława przy Mezzoforte w Szczecinie w godzinach wieczornych mały przegląd kina niezależnego i amatorskiego na którym będzie można zobaczyć m.in. "Czarną Wodę", "Bułgarski Pościkk" a także nasz "Spid"! Zapraszamy wszystkich gorąco, o szczegółach wkrótce poinformujemy.

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

9.08.2007
Darzbór! Trzeciego sierpnia po raz drugi pojawiliśmy się w "Programie Na Śniadanie" prowadzonym tym razem przez Annę Popek i Roberta Kantereita. Chwilę przed wejściem na wizję otrzymaliśmy sygnał z kosmosu, że nasz antenowy czas dzielić będziemy z Janem Pietrzakiem. Jak się okazało  Pan-Jan był nie do przegadania - czy te gadanie było warte Waszego czasu oceńcie sami bo wywiad można ściągnąć TUTAJ. Próbował przebić się Kamilek, ale zaaferowanie prowadzących, zbyt krótki czas na rozmowę i ponaglanie przyniosły rozczarowanie. Druga wizyta w "Stolycy" mimo wszystko była sympatycznym przeżyciem, natomiast sam nasz występ niekoniecznie. Niemniej tyłki do góry - jedziemy dalej z koksem. Specjalnie dla naszych oddanych fanów kilka nowych fotek w dziale o nazwie rzecz jasna FOTKI.

Kibicujcie ekipie Hafnarfjordur!

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

4.08.2007 - 7:00
Darzbór! Wróciliśmy z Warszawy, ale wrażenia w następnym newsie, bo spieszymy donieść, że już jutro premierę będzie miał film "7:00" studia filmowego Tygrysy Syberyjskie z Nevady w reżyserii Bartka Bączkowskiego. Piszemy o tym bo jesteśmy mili i przyjaźni, ale także z powodu takiego oto, iż moja skromna osoba udzieliła w pewnym momencie wsparcia w postaci kamery i swoich rąk dzięki czemu Forest Brothers pojawili się na plakacie promującym film (kliknij na fotę po prawej). W każdym razie jutrzejsza, niedzielna premiera odbędzie się na deptaku Bogusława w Szczecinie o godzinie 20.30 w ogródku knajpy Mezzoforte. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. Adres strony internetowej filmu: www.7h00.wszczecinie.pl

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

2.08.2007 - PONOWNIE W TV!
Darzbór! Jeszcze nie ucichły echa naszego ostatniego pojawienia się w naszej szanownej Telewizji Publicznej, a już mamy dla Was kolejną sensacyjną nowinę. Już jutro, tj. w piątek 3 sierpnia ponownie pojawimy się na antenie TVP 2, ponownie w programie na żywo "Pytanie Na Śniadanie" (początek 9.00-my się pojawimy na antenie chwilę po 10.00). Tak wiemy. To niewiarygodne, że chcą nas tam ponownie. Mamy nadzieję znów dać czadu :) i liczymy na to, że to zaowocuje jakimiś intratnymi propozycjami, wielomilionowymi kontraktami i... ups zapomniałem, że jesteśmy niezależni. W każdym razie cieszy nas entuzjazm ludzi robiących te programy jak i odbiorców. Trzymajcie kciuki!

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

23.07.2007 - WARSZAWA ZDOBYTA!
Darzbór! To był arcyciekawy weekend dla naszej niestrudzonej ekipy. Wypad do stolicy do programu TVP2 "Pytanie na śniadanie" (na żywo) prowadzonego przez Odetę Moro-Figurską i Mateusza Drozdę dostarczył wielu emocji i wrażeń. Dzień wcześniej do Warszawy dojechał Prox, a ja i Kamilek mieliśmy stawić się na miejsce wczesnym sobotnim rankiem. Nocna podróż pociągiem to nieodzowne w takich przypadkach gigantyczne spóźnienie pociągu i "ruska" ekipa współpasażerów. Po dotarciu na miejsce odczekaliśmy swoje, na własne oczy mogliśmy zobaczyć mega-fuckin'-ultra-gwiazdy polskiego showbiznesu w postaci takich ikon popkultury jak Justyna Steczkowska czy Krzysztof Tyniec. Stresor dopadł oczywiście tylko mnie - obyło się bez puszczania pawiana do celu i biegunki. Ekipa "Pytania Na Śniadanie" przywitała nas bardzo ciepło i po gwiazdorsku (mogliśmy zamówić sobie darmową herbatę bądź kawę). Szybko obowiązkowy make-up "na zombiaka" i do studia, gdzie niezwykle sympatycznie pogawędziliśmy sobie z parą prowadzących. Lecz koniecznie trzeba odnotować, że przed nami jako support pojawiła się legendarna pani reżyser Agnieszka Holland wraz z córką Kasią Adamik. To był dla nas wielki zaszczyt. Prawdziwą bestią medialną okazał się (choć w sumie to on zawsze był) Kamilek, który mówił jak opętany:) Kilkuminutowy wywiad przysporzył nam miliony nowych fanów. Po pogaduszkach załatwiliśmy palące sprawy w mieście a w drodze powrotnej powstało kilka nowych pomysłów na dalszą działalność FB, wśród których prawdziwym hitem z pewnością okaże się seria kryminalna o obłędnym tytule "Defensorzy Prawa". Dla tych którzy nie widzieli programu przygotowaliśmy dzięki nieocenionej pomocy kolegi Adiego wersję do ściągnięcia naszego występ(k)u, którą można ściągnąć klikając prawym przyciskiem myszy TUTAJ, a później wybrać "Zapisz element docelowy jako..." . Poza tym zaktualizowaliśmy dział FOTKI, w którym można podziwiać nasza wyprawę, a także dwa unikatowe zdjęcia z sesji nagraniowej hitu "Jesteś Szalona". Zapraszamy do oglądania.

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

16.07.2007 - MISJA WARSZAWA
Darzbór! Tego jeszcze nie było! Ekipa Forest Brothers w najbliższą sobotę 21 lipca odwiedzi stolicę by pojawić się na żywo w programie "Śniadanie z Dwójką" w TVP2 prowadzonym przez Alicję Resich-Modlińską i Monikę Richardson. Program rozpoczyna się o 8.45. Jeszcze nie wiemy o której dokładnie nas będzie można zobaczyć, ale wkrótce damy znać. Wizyta nasza dotyczyć będzie spraw sentymentu do komunizmu/socjalizmu. Zapowiedziano krótki felieton o naszych "Komunistach" i wypowiedzi kilku osób publicznych. My w trójkę czyli ja, Kamilek i Prox pojawimy się bo opowiedzieć trochę o filmie i naszym stosunku do epoki PRL-u. Nie, nie jest to żart. Nasze paskudne facjaty naprawdę będzie można zobaczyć na antenie "Dwójki" - teraz się przekonacie na co publiczne pieniądze przepuszcza telewizja państwowa:) To będzie program, który odmieni oblicze mediów. Strzeżcie się bo Foreści nadchodzą. Relacja z wyjazdu i być może sama audycja niedługo na naszej stronie.

PS. Program jest elementem kampanii promocyjnej wydania  filmu "Komuniści" na DVD.

May The Forest Be With You.

redaktur tomashec

 

2.07.2007
Darzbór! Z dumą informujemy, że premiera DVD naszego filmu "Komuniści" odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. Pisały o nas największe serwisy filmowe: Stopklatka i FilmWeb, chęć zrecenzowania filmu wykazał jeden z większych dzienników z południa Polski, zgłosiła się spora ilość osób zainteresowana kupnem filmu. Cieszy to nas ogromnie, ale największe wrażenie wywarła na nas propozycja złożona przez jedną z ogólnopolskich telewizji, która planuje (ciekawe co z tego wyjdzie?) reportaż o realizacji naszego filmu. Coś niesamowitego, kto chce widzieć na szklanym ekranie nasze brzydkie facjaty:) Film filmem, a mozolne miksowanie naszego pierwszego utworu muzycznego wciąż trwa, bo jak twierdzi Prox jesteśmy wybitnymi jednostkami, które nie mają ŻADNEGO pojęcia o śpiewaniu i wykorzystanie czegoś z naszej ostatniej sesji graniczy z cudem. NIemniej w dobie komputerów, poprawiania, upiększania wyjdzie nam zapewne jakaś przepiękna ballada o miłości.

redaktur tomashec

 

25.06.2007
Darzbór! Poniedziałek to jak za starych dobrych czasów niezwykle owocny i wyczerpujący dzień pracy dla naszej ekipy. Niesieni entuzjazmem, dzisiejszego wieczoru zarejestrowaliśmy na potrzeby produkcji pewnego covera (wciąż trzymamy to mocno w tajemnicy) legendy polskiej muzyki popularnej wokale. Pot spływał spod pach, na sali syf aż strach a my niczym wytrawni wokaliści w mgnieniu oka na profesjonalnym sprzęcie typu laptop nagraliśmy fantazyjne śpiewy. Pozostało jeszcze zmiksowanie tychże z muzyką, którą tworzy niezłomny "mistrz konsolety" Prox. Muzykiem sesyjnym jest osobnik o ksywce Soundforge. Już wkrótce będzie można usłyszeć całośc jak i posłuchać kilka niekonwencjonalnych miksów. Czuwajcie!

redaktur tomashec

 

23.06.2007
Darzbór! W ostatni poniedziałek doszło do skutku długo oczekiwane i zapowiadane spotkanie z okazji 10-lecia Zespołu Filmowego Forest Brothers. Na nim spotkali się wszyscy Ojcowie Założyciele w osobach: Kamilek, Prox, Szyda i niżej podpisany tomashec. Tradycyjnie już było wesoło, wychlaliśmy całe 17 litrów bimbru regeneracyjnego, powspominaliśmy a kulminacyjnym punktem programu (który został przesunięty na sam początek spotkania) było uroczyste wręczenie płyt DVD z filmem "Komuniści", co uwiecznił nasz służbowy aparat Zorka 5 - zdjęcia możecie zobaczyć w dziale FOTKI. Płyty można zakupić w naszym odjazdowym sklepiku (klikając na adres tomashec@poczta.wp.pl lub fotkę po prawej. Czas realizacji około tydzień czasu. Cena to symboliczne 12 zika (koszt  płyty, pudełka, wydruku okładki i wysyłki). Na spotkaniu zapadły również decyzje odnośnie przyszłości naszego zespołu. Jednogłośnie odrzuciliśmy propozycję fuzji z Warner Bros., a wkrótce zabieramy się za nagranie coveru pewnego wielkiego szlagieru. Szczegóły wkrótce.

redaktur tomashec

 

8.06.2007
Darzbór! Lato w pełni, tymczasem w naszym obozie za sprawą Kamilka końca dobiegają prace nad finalną wersją DVD naszych "Komunistów". Po latach w końcu ten wysłużony film w wersji zremasterowanej, doczeka się wydania na jedynym słusznym nośniku czyli popularnym "diwidi" (w niektórych kręgach zwanym "defałde"). Pozostało jedynie zaprojektowanie nadruku na płycie - tzw. lightscribe (dla niekumatych "lajtskrajb") i to będzie wszystko. Specjalnie dla naszych czytelników, fanów, fanatyków, oddanych miłośników, nieszczęśliwie zakochanych maniaków, ultrasów i innych ślepo w nas zapatrzonych prezentujemy zrzutkę z menu. Pozostało kilka dni, a my już uruchomiliśmy nasz odjazdowy sklepik, gdzie za symboliczne 12 zika (koszt zakupu płyty, pudełka, wydruku okładki i wysyłki) możecie już zamówić te wiekopomne dzieło pisząc na adres tomashec@poczta.wp.pl -> pisz pisz! Płyty zostaną wysłane wtedy, kiedy będą zdatne do wysłania;)

redaktur tomashec

 

15.05.2007
Darzbór! (Jak się okazuje ten zwrot pisze się razem - ale wtopa...) Aż trudno w to uwierzyć, ale w tym roku Forest Brothers obchodzi 10-lecie swego powstania! Liczba całkiem okrągła i przez to planujemy zorganizować wielkie party w 4 - osobowym gronie. Być może światło dzienne ujrzą kolejne kompromitujące zdjęcia z tej szalonej imprezy. Mamy szczerą nadzieję, że tak. Dziennik "Fakt" będzie miał z czego czerpać... A żeby nie było tylko o urodzinach, to wspomnę, że tow. Kamilek po wielu trudach w końcu zmontował "Wywiad po latach", który ukaże się jako dodatek na naszej płycie DVD z "Komunistami". Całość trwa 15 minut. Pozostało jedynie dokonać authoringu całości, dopasować menu i czerpać zyski:) Czekajcie bo jest na co!

redaktur tomashec

 

1.05.2007
Darz Bór!  Tak! My też nie możemy w to uwierzyć. Jednak to prawda - pojawiła się nowa wiadomość na naszej stronie! Co ciekawe, właśnie dziś w robotnicze Święto Pracy. Dla fanów FB ta data znaczy jeszcze coś więcej. Całe trzy lata temu oficjalną premierę miał nasz film "Komuniści". Trzy lata... Dość wspominek. Spieszymy donieść, że żyjemy, mamy się względnie dobrze, a już 10 maja w klubie "Kontrasty" przy ul. Wawrzyniaka 7a odbędzie się impreza z okazji otwarcia działu Kultura serwisu www.wSzczecinie.pl . Na tejże imprezie w ramach Szczecińskiego Cyklu Filmowego zostaną zaprezentowane niezależne filmy szczecińskich twórców, a wśród nich jedna z naszych pozycji. Na chwilę obecną wciąż nie wiadomo która to będzie (jak się dowiemy - poinformujemy). Całość rozpoczyna się o 18.00, natomiast przegląd filmów startuje o 19.45 i potrwa półtorej godziny. Wstęp wolny. Po "części artystycznej" nastąpi "Bal Starej Płyty" czyli tańce, hulanki i swawole. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Ekipa Forest Brothers postara się być w komplecie - z przyjemnością rozdamy kilka autografów:) Chętnych do drukowania i kolportowania ulotek zapraszamy gorąco do kliknięcia na obrazek po prawej stronie, zapisanie go na dysku i wydrukowanie.

redaktur tomashec

 

10.11.2006
Darz Bór!  Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości redakcja naszego serwisu wespół z Proxem przygotowała fragment utworu zwiastującego nowy album muzyczny inspirowany filmem "Komuniści". Kawałek w formacie mp3 można ściągnąć klikając prawym przyciskiem myszy TUTAJ i wybierając "Zapisz element docelowy jako..." Mamy nadzieję, że utwór się Wam spodoba, zawiera bowiem fragmenty wciąż aktualnych idei i pomysłów Towarzysza. Do miłego!

redaktur tomashec

 

03.10.2006
Darz Bór!  Ruszyły prace nad kolejną płytą audio. Po raz kolejny niestrudzony Prox zapragnął podzielić się swym talentem i w zaciszu domowego studia tworzy nowy album pod szyldem Forest Brothers pod roboczym tytułem "Komuniści Soundtrack". Rzecz będzie nowatorskim podejściem do muzyki, w którym będzie można usłyszeć szlagiery w nowych wersjach, a także niestandardowe wykonanie niektórych partii wokalnych. Ja osobiście dodam, że słyszałem już "Intro" i zapowiada się na "cios z karata między oczy". Czuwajcie zatem!

redaktur tomashec

 

07.09.2006
Darz Bór!  Po krótkiej wakacyjnej przerwie witamy Was kolejnym newsem. Jest nam ogromnie miło poinformować, że w końcu po wielu perypetiach szczeciński zespół Puatki wypuścił na rynek swój debiutancki album "Never Enough" w formie fizycznej i namacalnej (jak do tej pory utwory z płyty można było zakupić w formie mp3). Informujemy o tym m.in. dlatego, gdyż na tym wydawnictwie znalazła się prezentacja multimedialna w którą zamieszany był team Forest Brothers. Na płycie znaleźć można teledyski do "Intro" (koncertowy) oraz "Hita", a także film "Wiosenna Dawka Hałasu 3". Jest nam ogromnie miło, a zespołowi życzymy potrójnej platyny:) Płyty można zamawiać na stronie www.puatki.art.pl bądź pisać bezpośrednio na adres puatki@ultratv.pl . Cena - jedyne 15 PLN.

redaktur tomashec

 

29.07.2006
Darz Bór!  Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam kolaż okładek do najnowszej produkcji naszej drużyny, czyli klasyczne dzieło Proxa "Xybu Z", które przeniesie Was w piękne lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku z poprzedniego stulecia a nawet i tysiąclecia. Delektujcie się feerią barw, szaleństwem formalnym i doznajcie doznań wcześniej nie doznanych! W dziale "Filmy/Wydawnictwa" pojawiła się oczywiście adnotacje o tej wiekopomnej płycie. I na zakończenie: dzisiejszym "Foto Tygodnia" jest towarzysz Lenin, który wciąż jest dla nas wzorem do naśladowania.

redaktur tomashec

 

16.07.2006
Darz Bór!  Wakacje w pełni. Słońce, plaża, gołe baby, browar. Ekipie Forest Brothers również udzielił się letni klimat i trochę sobie pofolgowaliśmy. Zatem DVD pewnie ukaże się gdzieś w okolicach grudnia 2017 ;) Niemniej niezłomny Prox zaskoczył (zapowiadał oczywiście to wcześniej)nas mile swoją nową produkcją "Xybu Z". Stworzył nową jakość w muzyce arcydziełem, które zapisze się w historii polskiej muzyki klasycznej (!) wielkimi literami. Chętnych, którzy odważą się zmierzyć z tym dziełem prosimy o szybki mail i wnet płyta z nagraniami trafi pod strzechę. Wkrótce na stronie zamieszczone zostaną okładki (jest ich aż 7 do wyboru). Do zobaczyska druhy i druhny!

redaktur tomashec

 

22.06.2006
Darz Bór!  W związku z zastojem produkcyjnym, pragniemy poinformować zaniepokojone miliony fanów, że obecnie wszystko (lub prawie wszystko) leży. Nasz niezastąpiony kolega Słavek, wyemigrował robić grubą kasę na Wyspy. Pozdrawiamy! Wciąż ciężko jest cokolwiek powiedzieć o "Komunistach" na DVD, kiedy i czy się pojawią :( Niestety. Natomiast film ten pojawił się w drugiej polskiej bazie filmowej (poza www.filmweb.pl ). Jest nią www.fdb.pl . Cieszy nas to ogromnie. Prox w pocie czoła pracuje nad scenariuszem swojego projektu "Warzywa". Tymczasem fotką tygodnia zostało zdjęcie z filmu "Japońce", kiedy to ja i Kamilek byliśmy jeszcze młodzi, ale już brzydcy. A na zakończenie to pijackiego lata życzymy:)

redaktur tomashec

 

7.05.2006
Darz Bór!  Dziś jako samozwańczy redaktur naczelny serwisu pozwoliłem sobie na małą prywatę i na Foto Tygodnia wybrałem moje zdjęcie z moim dziewięciomiesięcznym potomkiem, który być może za kilkanaście lat będzie nową siłą w polskim kinie. Robson rośnie jak na drożdżach, a zdjęcie jest bodajże sprzed dwóch miesięcy. A co u nas? Otóż tradycji staje się zadość i w obozie Forest Brothers po raz kolejny - co oczywiście dla nikogo nie jest zaskoczeniem - nie dotrzymywane są terminy, a niektóre proste sprawy nagle stają się niezwykle skomplikowanymi. Tym samym premiera DVD zostaje przesunięta na bliżej nieokreślony termin. :( Przepraszamy wszystkich. Jeśli coś się wyklaruje niezwłocznie powiadomimy.

redaktur tomashec

 

29.04.2006
Darz Bór! Jako, że wiosna już w pełni, liście na drzewach się pojawiły, ptaki ćwierkają, postanowiliśmy również dokonczyć odświeżanie naszej strony, która przeszła mały lifting. Treściowo niewiele się zmieniło, natomiast kilka bardziej przyjaznych oku elementów zagościło w naszym serwisie, dzięki czemu treść będzie niewątpliwie łatwiej przyswajalna. Szczególnej uwadze polecamy działy "Osoby" oraz "Filmy" a także niezmiennie dział "Fotki". Miłego patrzenia i czytania.

redaktur tomashec

 

24.04.2006
Darz Bór! Dziś krótko i na temat. Po pierwsze nowe Foto Tygodnia, czyli Słavek i Prox w dobrych (jak zawsze) humorach. I po drugie, prezentujemy Wam po raz pierwszy oficjalną okładkę do naszego specjalnego wydania "Komunistów" na DVD. Endżojit! Mile widziane komentarze w Księdze Gości.

redaktur tomashec

 

19.04.2006
Darz Bór! Zgodnie z obietnicą w dziale "Fotki" pojawiło się aż 30 świeżutkich zdjęć z planu i poza planu naszych zeszłotygodniowych eskapad. Co z tego wyszło sami oceńcie. Aby się dostać skrótem do galerii wystarczy kliknąć TUTAJ . A w szeregach Forestów nerwowe wyczekiwanie na końcowy efekt montażowy naszych wywiadów. Czekamy również na wynik pewnej niespodzianki, dodatku, który ma się ukazać na DVD "Komunistów". Pamiętajcie premiera nowej edycji już 1 maja!

redaktur tomashec

 

12.04.2006
Darz Bór! To było wiekopomne wydarzenie. Po dwóch latach cała ekipa "Komunistów" znów razem! Poniedziałkowym późnym popołudniem moja nieskromna osoba, Kamilek, Prox, Ania, Słavek oraz Raznor spotkaliśmy się by powspominać tamte czasy a jednocześnie nagrać nasze sentymentalne podróże w przeszłość w celu umieszczenia na DVD. Było wesoło, wszyscy zjawili się na czas, oprócz oczywiście Kamilka, który tradycyjnie kazał na siebie czekać. Dobrodziejstwo w postaci aparatu cyfrowego pozwoliło sfotografować całe wydarzenie niemal minuta po minucie. Wkrótce w naszej galerii obszerna galeria, a tymczasem prezentujemy Wam dwa interesujące zdjęcia. "Foto tygodnia" czyli jak ciężko bywa na planie:) - ja oraz Prox, a także cała ekipa Forest Brothers Anno Domini 2006. I na koniec kilka faktów: planowana premiera "Komunistów" na DVD to 1 maja 2006, w drugą rocznicę światowej premiery, montażem poniedziałkowych wywiadów jest Kamilek, okładka jest już na ukończeniu, także w ciągu paru dni zostanie na naszej stronie oficjalnie zaprezentowana. Czuwajcie bo leśni bracia are comin'.

redaktur tomashec

 

6.04.2006
Darz Bór! Wreszcie, nareszcie i w końcu! Po zdecydowanie zbyt długiej przerwie znowu kręcimy! Co prawda będą to zapowiadane wywiady robione specjalnie do edycji DVD "Komunistów", niemniej zapewne okaże się to dobrą wprawką przed kolejnymi projektami, tym razem fabularnymi. Przewidywany termin zdjęć to poniedziałek 10 kwietnia po godzinie 16.00 oczywiście w Szczecinie. Będą 3 filary Forest Brothers czyli Kamilek, Prox i ja Tomashec oraz Słavek i Raznor. Wkrótce możecie spodziewać się kilku fotek z tego wiekopomnego wydarzenia.

redaktur tomashec

 

31.03.2006
Darz Bór! Jak pewnie niektórzy zauważyli na stronie głównej pojawiło się trochę zmian. To oczywiście efekt zbliżającej się wiosny. Przede wszystkim nasze logo w nowej oprawie w końcu zagościło w serwisie. Poza tym wróciliśmy do prehistorycznego, ale sprawdzonego pomysłu czyli "Foty Tygodnia". Tym razem na zdjęciu zobaczyć można spragnionego Kamilka podczas nocy "pępkowej" i oblewania narodzin najmłodszego z Forestów (już 8 miesięcy!) Robsona. Oj działo się wtedy, działo. W kwestii DVD - okładka jest już praktycznie ukończona. Teraz pozostało tylko czekać na płytę. I na koniec informacja. Ponownie na stronie głównej KMF-u pojawiła się recenzja "Komunistów" autorstwa Vincenta. Zapraszamy do lektury.

redaktur tomashec

 

25.03.2006
Darz Bór! Chcieliśmy pojawiające się od dłuższego czasu plotki potwierdzić. Tak. Wkrótce doczekamy się pierwszego w historii Forest Brothers wydania DVD naszego filmu. Będzie to oczywiście box-office'owy  hit "Komuniści. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Pierwsza ukazała się już Waszym oczom. Specjalne logo - napis przygotował (i za to wielkie DZIĘ-KU-JE-MY!!) kolega Alieen z KMF-u. Prawda, że fantastyczne? Kolejna atrakcja to odświeżony i zremasterowany obraz, a także atrakcyjne wywiady z twórcami "po latach". Będziemy wspominać produkcję filmu oraz premierę. Nad okładką pracuję ja, ciężko i w pocie czoła, natomiast sprawami montażowymi i sklejeniem do przysłowiowej "kupy" całości zajął się Kamilek. Mamy nadzieję, że efekt zadowoli największych malkontentów. Specjalna Edycja będzie edycją limitowaną. O pracach nad tym wydaniem będziemy Was na bieżąco informować.

redaktur tomashec

 

19.03.2006
Darz Bór! Spieszę poinformować, że specjalnie dla naszych starych i nowych fanów poczyniliśmy (tu ukłony dla Qronia) pewne kroki, które ułatwiają dostęp do naszych produkcji. Otóż od jakiegoś już czasu dwóch naszych filmików tj. "Foresta Gumpa" i "Bohatera" oraz zwiastun "Komunistów" nie trzeba ściągać na dysk aby obejrzeć. Produkcjami tymi można delektować się oglądając je bezpośrednio ze strony. Aby tak się właśnie stało należy kliknąć TUTAJ. Mamy nadzieję, że ta forma obcowania z naszą twórczością przypadnie Wam do gustu. Jeśli nie zapraszamy do działu "Download".

redaktur tomashec

 

13.03.2006
W końcu jest! Wyczekiwany, dopieszczany, przemontowywany. Teledysk, do utworu "Hit" szczecińskiego bandu Puatki z ich debiutanckiej płyty "Never Enough". Aby ściągnąć klip należy kliknąć TUTAJ (wersja duża  27 mB)) lub TUTAJ (wersja mała 10mB). Mamy nadzieję, że utwór da Wam niezłego kopa. Ciekawi jesteśmy jak podoba się Wam realizacja? Czekamy na opinie i zapraszamy do wpisywania się do naszej Księgi Gości. Dodać należy, że klip znalazł się na serwerze dzięki uprzejmości UltraTV.

redaktur tomashec

 

8.03.2006
Z okazji Święta Kobiet życzymy wszystkim Paniom pokoju na świecie, spokoju wewnętrznego i aby nigdy na Waszych szanownych głowach nie zagościł moherowy beret. Święta świętami, a w obozie Forest Brothers robota wre. Poza specjalną niespodzianką, którą przygotowujemy, Prox realizuje swoje poboczne projekty. Na wiosnę ma zamiar wystartować z tajemniczym konceptem pod wielce mówiącym tytułem "Bunt Warzyw". Czekamy, czekamy.

redaktur tomashec

 

1.03.2006
Jedziemy dalej z koksem. Jakiś rok temu (sic!) w ramach pomocy partnerskiej zrobiliśmy zdjęcia do teledysku "Hit***" szczecińskiego zespołu wokalno-instrumentalnego Puatki . Serce dla tego projektu oddał nasz nieoceniony Kamilek, który z prędkością światła zmontował całość. Jednak różne koncepcje artystyczne nie pozwoliły by praca ta ujrzała światło dzienne. Aż nadszedł marzec 2006 roku. Właśnie na ten miesiąc planowana jest premiera tego teledysku. Wkrótce przekażemy szczegółowe informacje. Na pewno klip pojawi się na stronach internetowej telewizji UltraTV - drugiego ukochanego dziecka wspomnianego Kamilka. Aby zaspokoić Wasz głód i rządzę już dziś możecie zobaczyć mały (naprawdę mały :) przedsmak tego co Was czeka, w postaci migającego obok gifa.

redaktur tomashec

 

28.02.2006
Darz Bór! Odgruzowujemy i odświeżamy trochę naszą stronę. Na chwilę obecną zmiany dotyczą jedynie głównego panelu. Wprowadzamy trochę leśnego koloru, a także regularne fotki, które miejmy nadzieję uatrakcyjnią przeglądanie serwisu. Opinie prosimy zamieszczać w naszej "Księdze Gości". A  obok aktualne moje zdjęcie.

redaktur tomashec

 

27.02.2006
Koniec żartów! Wracamy i przepraszamy naszych fanów (są tacy?) za długie milczenie. Na początek dobra wiadomość! Nasz film "Komuniści" zaistniał w największej polskiej bazie filmowej www.filmweb.pl . Klikając TUTAJ, dostaniecie się na stronkę z info o naszym wiekopomnym dziele. Zapraszamy do głosowania na nie (wiadomo jaka nota:) i uzupełniania danych. Wkrótce kolejne fantastyczne wieści - szykujemy małą niespodziankę.


14.10.2005
Darz Bór! Przeciągają się prace nad albumem Proxa pod tytułem "Xybu Z". Ten wielce alternatywny album, będący kolażem eksperymentów muzycznych i dialogów z filmów Jambor Prodakszyn wciąż nie może doczekać się swojej okładki. Znamy tytuły 18 kompozycji. Oto część z nich: "Tort U Wedla", "Wsiowa Magia Intro", "Fajny Zegarek" czy trzy części "Tajemnic Wieków Minionych".

13.10.2005
Darz Bór! Wciąż można zamawiać nasze produkcje. Jeśli jesteście zainteresowani prosimy o maile na adres tomashec@poczta.wp.pl lub info na Gadu-Gadu na numer 1968255. Warunki atrakcyjne:)

16.09.2005
Darz Bór! Sporo czasu minęło od ostatniej aktualizacji, przepraszamy i obiecujemy poprawę. A teraz do rzeczy. Chwilowo niestety nic w obozie FB się nie dzieje. Ekipa sporo czasu poświęciła sprawom prywatnym. Tomashec 4 sierpnia został szczęśliwym ojcem, a reszta intensywnie robi pieniądze:)) Poza tym Kamilek zagrał gościnnie w filmie Szczecińskiego Projektu Filmowego "Płomień" w filmie pod tytułem "Droga Umarłych". Foreści powoli lecz sumiennie przygotowują niespodzianki dla fanów. Być może wkrótce ukaże się DVD "Komuniści" z nowymi dodatkami oraz... to niech zostanie tajemnicą. Pozdrawiamy!

4.06.2005
Ciekawą niespodziankę szykuje miszczu Prox, specjalista w dziedzinie eksperymentalnych form audio. Wkrótce (według zapowiedzi to za około 2 tygodnie) pojawi się płyta przypominająca stylistycznie "Forest Brothers Soundtracks" tyle, że tyczyć się będzie czasów legendarnej grupy (prekursorów FB) Jambor Prodakszyn - o nich przeczytacie w dziale "Historia". Tytuł płyty dość enigmatyczny: "Xybu Z".

15.05.2005
Już po pokazie. 10 maja podczas obchodów Dnia Zwycięstwa w krakowskim klubie Oko odbył się specjalny pokaz "Komunistów". Jak donoszą nasi korespondenci film wywołał prawdziwą sensację i euforię, czego efektem są obietnice włodarzy klubu o ponownej projekcji naszej produkcji. Spora grupa osób pysznie bawiła się tego wieczoru mimo drobnych problemów technicznych spowodowanych dywersyjną działalnością elementów zgniłego systemu kapitalistycznego. Zaglądajcie na naszą stronę, tu właśnie dowiecie się o kolejnych datach projekcji "Komunistów".

5.05.2005
Rok po oficjalnej premierze naszego filmu "Komuniści", mamy nie lada niespodziankę dla fanów naszej twórczości, jak i dla nieświadomych naszego istnienia. Z okazji obchodów Dnia Zwycięstwa, 10 maja (wtorek) o godzinie 20.00 w krakowskim klubie OKO, mieszczącym się przy ulicy Węgierskiej 1, odbędzie się specjalny pokaz tegoż filmu, na który serdecznie zapraszamy wszystkich żądnych mocnych wrażeń. W tym miejscu serdeczne podziękowania składamy na ręce
organizatorów wieczoru. Więcej o klubie OKO przeczytacie klikając tutaj:

20.04.2005
Darz Bór! Nastała wiosna, a Forest Brothers po chwilowej absencji budzi się ze snu. Na dzień dobry mamy dla Was kolejny film do ściągnięcia w dziale "Dwonload" pt. "Sława". Ufamy, że przypadnie Wam do gustu. Tymczasem, borem lasem.

13.03.2005
Darz Bór! Po sporej przerwie, rozpoczęliśmy prace nad nowym filmem. Scenariusz jest już w fazie końcowej. Roboczy tytuł produkcji to "Byłaś". Zdjęcia rozpoczną się wkrótce, a w roli głównej wystąpi Tomashec.

3.03.2005
Darz Bór! Uaktualniony został dział "Fotki". Z naszego archiwum prezentujemy kilka fotek z pamiętnego Sylwestra roku pańskiego 2002, na którym pojawiliśmy się w zaskakujących uniformach.

22.02.2005
Darz Bór! W dziale "Osoby" nowych biogramów dorobiły się tak zasłużone dla Forest Brothers jednostki jak Prox, Szyda i Ramus.

18.02.2005
W sieci pojawiła się pierwsza, z prawdziwego zdarzenia, recenzja naszego filmu "Komuniści". Opublikowana została na stronach zaprzyjaźnionego Klubu
Miłośników Filmu - www.film.org.pl         Aby przeczytać recenzję kliknij tutaj:

7.02.2005
Darz Bór! Dzięki uprzejmości 0v0 Art Promo, w dziale "Download" znalazł się do ściągnięcia nasz kolejny film "Bohater".

28.01.2005
Darz Bór! Z radością informujemy, że nasze filmy realizowane dla programu "AA" doczekały się swojego kompletnego wydania na jednej płycie CD pod tytułem "Forest W Telewizji". Pozycja już dodana została do działu "Filmy/ Wydawnictwa" i jest do zamówienia pod adresem mailowym tomashec@poczta.wp.pl

27.01.2005
Darz Bór! W dalszym ciągu zapraszamy do działu "Download", gdzie można ściągnąć filmy i teledysk.

23.01.2005
Darz Bór! Dzięki uprzejmości niezastąpionych przyjaciół na serwerze pojawił się do ściągnięcia jeden z ostatnich naszych filmów "Forest Gump". Zapraszamy do działu "Download". Miłego oglądania.

23.01.2005
Darz Bór! Uaktualniony został dział "Fotki".

18.01.2005
Darz Bór! Na stronie pojawiło się kilka nowości. Najważniejszą jest w końcu prężnie działająca Księga Gości. Was prosimy o wpisywanie się i ocenę zarówno nowej strony jak i naszej twórczości. Poza tym uaktualniony został dział "Osoby" jak i "Inne" w którym można przeczytać relację z premiery "Komunistów" i obejrzeć zdjęcia z tej imprezy. Zapraszamy również do działu "Download" gdzie można ściągnąć fragmenty naszego dorobku artystycznego.

14.01.2005
Darz Bór! Witamy w 2005 roku, w którym życzymy Wam i nam samych sukcesów! Mamy nadzieję, że Forest Brothers wypłynie na szersze międzynarodowe wody, dotrze do podświadomości wielu zbłąkanych owieczek i da po mózgownicy wszystkim pozytywnie odjechanym jednostkom ludzkim! :)

15.12.2004
Darz Bór! Jakoś nie możemy zebrać się i umówić w jednym miejscu o jednej porze aby rozpocząć wyczekiwane od dawna zdjęcia do kolejnego teledysku dla zespołu Puatki. Tym razem na tapete idzie utwór "Kobong".

6.12.2004

Darz Bór! Wciąż przeciągają się prace montażowe nad clipem do utworu "Hitler" zaprzyjaźnionego bandu Puatki. Na szczęście dzięki uporowi Kamilka, zdjęcia są już zakończone. Zatem czuwajcie!

5.12.2004
Darz Bór! Jak widać strona wciąż ulega ciągłym zmianom. Pewnie jeszcze jakiś czas to potrwa, niemniej powoli jej wygląd i zawartość się krystalizują. Nie działają jeszcze wszystkie działy (będzie to sukcesywnie uzupełniane), ale część tj. "Osoby", "Filmy", "Historia", "Fotki" można pozwiedzać.

24.11.2004
Darz Bór! W niedzielę Kamilek po ciężkiej i wyczerpującej pracy, zakończył zdjęcia do clipu Puatków do utworu "Hitler". Pozostało to wszystko zmontować.

23.11.2004
Darz Bór! W końcu ruszyła nasza nowa strona. Na razie skromna, ale systematycznie będzie się   rozwijać. Bądźcie cierpliwi. Najważniejsze, że w końcu coś w tej materii drgnęło. Życzymy sobie tylko, aby trwało jak najdłużej
.

 

 

(C) 2004 Wszelkie prawa zastrzeżone
Design by Lukpe & Tomashec